Şimdi Ara

Bu sabah kanal tedavisine gidiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
4.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler bu sabah 10:30'da randevum var ve kanal tedavisi olmaya gidiyorum. Geçen hafta sinir öldürücü ilaç koydu ve bu hafta sinirleri alacağını söyledi Çok fazla canım yanar mı veya hoplama durumum falan var mı

• Fıstıklı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer korkanlar var ise veya yaptıracak olanlar yarın eve gelirsem, gelebilirsem eğer neler yaşadıklarımı yazarım
  • Anal diye okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var 5-6 tane. Yalan demeyecem herkes gibi, acıyor hatta derine inince çok acıyor ama abartılacak bir şey yok sanki hiç acı çekmedik.korkma ağzını aç ve bekle :)

• 1 sene önce 12 diş yaptırıp 2 tanede çektirdim. 20'liklere yer açtırmak için. 2 tane kanal tedavisi oldum üstü kaplandı. Aralarında en az acıtan, hatta hiç açıtmayan kanal tedavisi oldu. Benimde o bölge temizlendi, sinirlere ilaç kondu ve üstüne geçici dolgu yaptı. 1 hafta sonra gittim bütün sinirler ölmüş. Bütün sinirleri bir güzel temizledi, sonra renkli iğneler taktı, en sonunda misineye benzer şeyler koyup bir güzel kaplama yaptı. Gram ağrı sızı olmuyor rahat olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

1 sene önce 12 diş yaptırıp 2 tanede çektirdim. 20'liklere yer açtırmak için. 2 tane kanal tedavisi oldum üstü kaplandı. Aralarında en az acıtan, hatta hiç açıtmayan kanal tedavisi oldu. Benimde o bölge temizlendi, sinirlere ilaç kondu ve üstüne geçici dolgu yaptı. 1 hafta sonra gittim bütün sinirler ölmüş. Bütün sinirleri bir güzel temizledi, sonra renkli iğneler taktı, en sonunda misineye benzer şeyler koyup bir güzel kaplama yaptı. Gram ağrı sızı olmuyor rahat olabilirsin.

güzel yorumun için teşekkürler , rahat olmaya çalışacağım

• Hangi kanal ?

• Bende de var 1 tane geçen ay yaptırdım, benimkinde gram acı olmadı

Sinirler tamamen ölmeden yapılırsa acır ki ben bundan dolayı 1 hafta değil 20 gün geçici dolguyla gezdim ağrımasın diye anlıcan ağrı falan va olmuyo

O değilde insan kanal vs yaptırınca dişinin kıymetini fena anlıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi kanal söylede.ondan yaptirmayalim

• püh geç kalmışız hangi kanal esprisi için
  • evet beyler 2.seanstan geldim ilk seans sinir öldürüc koymuştu biraz temizlemişti şimdi iyice temizledi açtı içini sonra sinirleri aldı iğneleri sokup ve bu sırada hiçbir acı hissetmedim yani 20 dakikada işi bitti zerre kadar acı hissetmedim sinirleri alırken falan iki seans daha kaldı. baya güzel geçiyor elbet acır diyordum ama hiç acı duymadım şaşırdım baya
  • Alt üst 20 dişimi zirkonyum kaplattım, 20 dişede kanal tedavisi yapıldı. En ufak bir acı olmuyor sadece dişin kanalını açarken içeri fazla girilip makine damağı delerse biraz canınız yanıyor o kadar.

• Bilmiyorum belki doktora göre değişiyor fakat benım hiç acı olmadı 3 kere kanal yaptırdım. Sanırım acıyan kanal tedavilerinde doktor sinir öldürücü ilaç koyup 2. Seansa sinirleri almaya bırakmayanlarda oluyor. Cunku 3 kanal tedavimde de sinirleri alırken dişi uyuşturmadı bile ve hiçbirsey hissetmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.