Şimdi Ara

###BU SAATTEN SONRA PS2 ALINIRMI###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben ps2 alcam ama oyunları artık üretilmicek diyolar yani maltepe pazarında falan olmicakmış. bu yüzden ne yapmalıyım 600 milyon param var ps2 alsam pişman olurmuyum?

• ps3 daha çok var o zamana kadar üretilir ama benim duyduguma göre gta 4 ps2 için olmayacakmış ps3 için olabilir ben ps2 aldım arada sırada oynuyorum ama pc den kopamıyorum. bence üretilir daha ps3 çok var
  • Ben daha yeni aldım alalı 1 hafta bile olmadı.PC den kopardı beni mesela.Ama PC oyunlarından sıkıldım PS 2 ilaç gibi geldi walla

Al tavsiye ederim
  • Ps2 modasının kolay kolay geçiceğini sanmıyorm
  • Sadece Gran Turismo 4 için aldım bir de düşün yani.Ama o kadar çok güzel oyunları warmış ki!

Bugün Fatal Frame 3 aldım korkudan donuma ediyordum Mesela Metal Gear Solid serisini bilirsin.İlk oyunu PS 1 warken bitirmiştim.Sonra 2. oyun hem PS 2 ye hem PC ye çıktı çok şükür onuda bitirdim.Ama 3. oyun PC de yok sadece PS 2 war,onu da alıp bitireceğim.Seni bir kaç yıl oyalayacak bir sürü PC de olmayan hit oyunu war.Ama FPS PS 2 de oynanmaz e bende zaten FPS oynaycağım zaman PC de oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 23 Ocak 2006 0:26:02 >
  • gta san andreas nasıl görüntüler berbat diyolar hiçbi yerde screen shot bulamıyorum neye benzer çok merak ediyorum elinde ss olan varsa koyabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: morvo

gta san andreas nasıl görüntüler berbat diyolar hiçbi yerde screen shot bulamıyorum neye benzer çok merak ediyorum elinde ss olan varsa koyabilirmi

Walla hiç bilmyorum ama kötü diyorlar.E ben PC de süper grafikleri görüyorumda noluyor sıkıldım hemde çok fazla.Şöyle düşün 6 senelik bir konsol GTA yı oynatıyor daha ne? 6 senelik bir PC oynatabilir mi GTA yı? Tabi ki hayır...

PC deki grafikleri bekleme yoksa hayal kırıklığı yaşarsın.Ama ortalama bir PC ile hemen hemen aynı grafikleri veriyor PS 2 burası kesin.Yani gönül rahatlığıyla alabilirsin derim
  • 1sorum var

1-Bende metal gread soldier 3 vardı ama ben hiç mi hiçsevmedim.Cd tanıdık diye geri verdim.Yani millet güzel diyor ama ben sevmedim.

morvo bu arada bende gta sa var ps2 oyun bitirdim görüntüler ne berbadı ya kim dedi görüntüler çok güzel kesinlikle beginirsin zaten berbat olsa oyun bitirmezdim berbat değil ya çok güzel inanma sen onlara
  • bende ps1 vardı mesela en sevdiğim oyun syphon filter mıydı neydi teröristler falan mükemmeldi ps2 de varmı varsa grafikler nasıl?
  • quote:

1-Bende metal gread soldier 3 vardı ama ben hiç mi hiçsevmedim.Cd tanıdık diye geri verdim.Yani millet güzel diyor ama ben sevmedim.

Olabilir zevk meselesi bu Bana sorarsan Metal Gear benim hayatımın oyunu.Hollywood yapımcılarını bile kıskandıracak bir senaryoya sahip...
  • quote:

bende ps1 vardı mesela en sevdiğim oyun syphon filter mıydı neydi teröristler falan mükemmeldi ps2 de varmı varsa grafikler nasıl?

Evet güzel bir oyundu ben 3 seriyide bitirmiştim PS 1 de Sanırım devam oyunu yapmadılar PS 2 ye.Keşke yapsalar hoş bir oyundu...
  • PS2 alınır oyunlar daha çıkıcakmış ve öyle PSone da olduğu gibi bir tek spor oyunları çıkmıcakmış.PS3 martta çıkcak ama türkiye'ye yazın gelir ve alcak fiyatta olmaz.Alsan bile oyuna para yetişmez.Chip gibi bi olay olabilirde olamıyabilirde belli değil o daha ki alet çıkmadan bellide olmaz...

Ps2'nin daha ömrü var..Oyun dersen bu aralar Resident Evil 4'ü tavsiye ederim non-stop aksiyon ve grafikler doyurucu...
  • ben bişey daha sorcam gt 4 ün ne özelliği varda millet seviyo ps1 dekini hiç beğenmedim gt4 te arabaya nitrolar eklenip üstlerine isimler yazılabiliyomu bide her arabanın motor sesi farklımı?
  • Arkadaş ben gta 4 derkem geçek dedim yani.En son gta sa çıktı ya.Ondan sonra da çıkcak gta var.O gta gta 4 olcak işte.Ne ps1 de oynaması ps2 için bile olmayacakmış ps3 için olcakmış.Hem daha çıkmadı bile.Sen gta 3 vice city falan mı diyon anlamadım yani benim dedigim gta sa sonra çıkcak gta
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmen

Arkadaş ben gta 4 derkem geçek dedim yani.En son gta sa çıktı ya.Ondan sonra da çıkcak gta var.O gta gta 4 olcak işte.Ne ps1 de oynaması ps2 için bile olmayacakmış ps3 için olcakmış.Hem daha çıkmadı bile.Sen gta 3 vice city falan mı diyon anlamadım yani benim dedigim gta sa sonra çıkcak gta

kardeş araba yarışından bahsediyorum grand toursimodan san andreastan bahsetmiyorum
  • quote:

ben bişey daha sorcam gt 4 ün ne özelliği varda millet seviyo ps1 dekini hiç beğenmedim gt4 te arabaya nitrolar eklenip üstlerine isimler yazılabiliyomu bide her arabanın motor sesi farklımı?

Hocam biz boşuna anlatıyoruz.Sen GT yi sevmemişsen yanii. Sen alma Ps 2 bence senin oyun tarzın biraz farklı anlaşılan.Baksana modifiye felan war mı diyorsun.Ama şunu söyleyeyim 700 tane araç war ve her biri orjinal motor seslerine sahip.Düşün artık.Sen tutar NFS GT den güzel dersin zevk meselesi bu. GT oyunlarında gerçekçilik ön plandadır adı üstünde The Real Driving Simulator

• grafikler ps1 den 2-3 kat üstünse almam tabi ps1 de suziki escudo kullanırdım en hızlı oydu gt4 ondan hızlı varmı?
  • valla saat 2 ye geliyo, bu saatte bulamazsın. Biraz bekle yarın alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 23 Ocak 2006 3:59:49 >
  • Çİft mesaj, yalnışlık, vs vs.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 23 Ocak 2006 3:59:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Çİft mesaj, yalnışlık, vs vs.........

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.