Şimdi Ara

Bu puanları yapmak zormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hacettepe iç mimarlık 369 TM1
    Hacettepe Türkçe Öğretmenliği TS2 438

Bu punları yapmak zormu bırınde matı fule yakın yapcan bırınde tsyi birde şu zor geldi ts2 434 için ilk 3kya girmem gerek tsde tmden en iyi gideceğim bölüm iç mimarlık tsden ise türkçe öğretmenliği başka bölümde ilgimi çekmıyoda türkçe öğretmenliği kasıyo işte tsden ilk 3 kya nasıl gırceksem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleydavidson006 -- 5 Aralık 2015; 1:10:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 369 tm1 puanı için matı fullemene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: intexo

369 tm1 puanı için matı fullemene gerek yok

Hocam ts2 434 zormu tarih 36 edebiyat 50 coğ.2 20 coğ1 11 felsefe grubu 25 net ygsde 35 türkçe 30 sosyal gerekıyo? İlk 3k işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleydavidson006 -- 5 Aralık 2015; 1:13:45 >
  • harleydavidson006 H kullanıcısına yanıt
    Ham puanları söylüyorsan bu puanlar edebiyat için konuşabilirim sadece 50 yapmak biraz zor ayrıntı çalışman lazım.Ygsde 35 tr 30 sosyal yapabilirsin başka birşey çözmezsen onlara odaklansan 160dk çıkartırsın o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intexo

Ham puanları söylüyorsan bu puanlar edebiyat için konuşabilirim sadece 50 yapmak biraz zor ayrıntı çalışman lazım.Ygsde 35 tr 30 sosyal yapabilirsin başka birşey çözmezsen onlara odaklansan 160dk çıkartırsın o kadar.

Yani ts2 434 çok çalışma ve ezber gerektırır dıyorsum değil mi en ince ayrıntısına kadar ezberım kuvetlı edebıyat ve tarıhı severım gecen sene edebıyatı bıtırdım 4 ayda 40 netim vardı bu yıl 50 olur belki istiyorum türkçe öğretmenliği seviyorum dilimi sonuçta atamasıda arttı 4+4 ile ama öğretmenliklerin en çaba gerektırenı bır türkçe diğeride mat öğretmenliği kazanması zor harbi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.