Şimdi Ara

Bu Pedofili Ye Sizde Küfredin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

edit: kızı 14 yaşında evermişler 18 yaşına gelince babası 3. kişiye satmış 3. kişi 55 yaşında

kız 18 yaşına yeni girmiş. sağdaki şahıs 55 yaşında kocası olmuş. kızı 50 yaşındaki babası 18 altın bileziğe bu pedofiliye satmış. adam pişkin pişkin sırıtıyor. kız tiksindiğime yemek yiyemez oldum diyor

ben bu akşam sabaha kadar uyumayıp bu pedoya sövme zikrini icra edeceğim

atış serbest sizde sövün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snurks1499 -- 3 Ocak 2023; 16:21:49 >

• şimdi islamdan bir örnek verecektim de neyse

• 1800lerde dedeleriniz çocuklarla cinsellik yaşıyodu ve dünyanın heryerinde olağan durumdu sorun yoktu 2000 aile yapısı ve batı kültürü buna pedofili ismini takıp lanetledi ve herkesçede kabul gördü bana değişik geliyo

• kabakara61 kullanıcısına yanıt

ozamanlar oğlancılıkta vardı

osmanlıda oğlancılık diye aratman yeterli ama mesele o değil

batı kültürü ile alakalı birşey yok ortada

geçen haberi çıktı burada konusu açıldımı bilemiyorum

6 yaşındaki bebeye enişteleri ile cami imamı tecavüz ediyordu bu durumda ondan pek uzak değil

Şimdi de var ve kimsenin umurunda değil.

Sugar Dady müessesi...

Parayı basıyorsun. Alan memnun satan memnun...Kızlara da zorla yaptırılmıyor.

Ayrıca kızlar zenginin 2. veya 3. kocası olmaya da razılar..

• 18 yasinda evlenmisse pedoluk bir durum yok

Aleyna tilki evlense alkis tutarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programı izledim adamda gram utanma sıkılma yok

gayet rahat gülücükler saçıyor

hatta kıza bakıp bıyığını burmadığı kaldı

Batı kültürü değil bilim pedofili diyor. Batı kültürü diyip kendince olayı yumuşatıyorsun rezalet.

• Çıtırın insta var mı?

• uzağa gitmeye gerek yok dedene sor bakam kaç yaşında evlenmiş veya onun babası dedesi Bu Pedofili Ye Sizde Küfredin 

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

anlaşılan senin deden 70 yaşında 10 15 yaşında bebe satın almış hayvan bazarından

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

yanımda değiller olsa sorardım farz edelim öyle yapıldı diye normal mi görelim. Kitabınız diyor diye kesin doğru mu birader bu nasıl bir bakış açısı. Dünya değişiyor insanlık gelişiyor bilim gelişiyor değişiyor. Mağaralarda çöllerde değiliz.

Uyanın alooo bilimi reddetmeyin alooo.

He kanka öyle mi olmuş

• 18 yaşından büyük olması bunun doğru olduğu anlamını taşımaz. Evlilikte en fazla yaş farkı 5 olmalı.

• Taa kaç yüz senelik kız alıp verme kültürünün sonuçları bunlar kimse kusura bakmasın da. Zamanında da kızı verip vermemek, kime vereceğine karar vermek ailesinin kararına bakıyordu. Başlık parası da bunun içinde. İçinde bulunduğumuz yüzyılda dünyada köklü kültürel gelişmeler oluyorken ee tabi bizim ülkemizde de bu konuda az da olsa bir değişiklik oldu. Şimdi kızın isteği, ailenin onayı şeklinde bir yapı geldi ama yine otorite ailede. Tabi o da kendini biraz olsun aşmış, kültürel gelişimlerden az da olsa nasibini almış ailelere. Bu kızın ailesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim mesela. (Tabi tam olaya hakim değilim ama bu konudan okuduğum kadarıyla.) Neyse devam edelim batıda bu kültür nasıl bir halde? Kızın isteği, ailenin de tanışması şeklinde. Bu kız isteme, kız verme olayı çağ dışıdır. Sadece formaliteden bile olsa çağ dışıdır. Ortada bir ticari anlaşma mı var, neyi alıp veriyoruz? Bu değişmediği sürece kötü niyetli aileler de bunu kendi çıkarına kullanacaklardır.

• Ben bir şeyler derdimde şimdi süresiz üstümü çizerler.

18 Yaşında olan kızı sırf kendi zevkleri için geleceğini karartıyor... Mide bulandırıcı bir şey.

• Mesela ünlülerden zenginlerden 70-80 yaşındaki adamlar 18-20 lık kızlarla takılınca niye pedofili demiyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ise standart koyamazsn. 50 yasinda adamlarla kendi istegiyle birlikte olan cok 18 yasinda kizlar var örnegin, buna ne diyeceksiniz? Doga yasalariyla insan yasalari catisirsa doga yasalari herzaman kazanir. Cogunuzun annesi, babaannesi 15-16 hatta belki dahada genc yasta evlenmistir. Simdi yasalar 18 diyor, kisinin rizasi varsa birsey yapamazsin ama yoksa iste bu korkunc bir durumdur heleki ailesi onu para icin satiyorsa.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.