Şimdi Ara

BU PC Yİ ÇÖPE ATAYIM MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    40 GB HD
    384 MB RAM
    SONY CD OKUYUCU
    SAMSUN CD YAZICI
    NVİDİA GE/FORCE 2MX/MX400
    PHİLİPS 105E MONİTÖR
    CREATİVE SES AKARTI
    2000 MODEL EFENDİM.İÇİNE KURDUĞUM PROGRAMLAR (Kİ İHTİYAÇ OLDUĞUNDA ÇALIŞTIRILIR)
    CANON A95 FOTOĞRAF MAKİNASI İÇİN KURULAN PROGRAMLAR..CANON FOTOĞ.YAZICISI İÇİN KURULAN PROG..ACR.READER...LİMEWİRE....ULEAD FOTO VE VİDEO PROGRAMI...MEMORİESONTV FOTOĞ.PROGRAMI..
    ADOBE PHOTOSHOP....WEBCAM PROGRAMI...ACDSEE PROGRAMI...MESENG.LİVE..AİRTİES PROGRAMI..
    TÜM PROGRAMLAR BUNLAR..
    SORUNUM NE Mİ......
    BU PC KAĞNI GİBİ ÇALIŞIYOR.YANİ NETE ÇOK YAVAŞ BAĞLANMAYA BAŞLADI..(BU ARADA NETİ 3 KİŞİ PAYLAŞIYORUZ..SINIRSIZ 256 MB GALİBA..49 YTL LİK OLANDAN..)
    AKIL İSTİYORUM DUYDUNUZ MU EFEMMM.

• Valla Hocam o kadar çalıştığına dua et :)
  • nete çok yavaş bağlanıyor derken neyi kastediyorsunuz?

sayfalar geç açılıyorsa bağlantıdan kaynaklanıyordur. 256k bağlantıyı 3 kişi paylaşıyorsunuz. birisi download yaparken veyahut youtube'dan video seyrederken bağlantı "sömürülür", sayfalar geç açılır.
  • O bilgisayari cöpe at ama ne zaman hangi cöpe aracagini bana söyle........
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcopolo

O bilgisayari cöpe at ama ne zaman hangi cöpe aracagini bana söyle........

hocam arkadasda 200mmx var o bile atmıyor bana xp kurduttu bi de üstüne ,
    @delakitir e katılıyorum,
    sen bi ram kullanımına bak gerci normal servislerle yeterli sayılır yine de hdd den yiyorsa gereksiz servisleri ve acılısta baslayan programlara calıstır a msconfig yaz bi bak,gereksiz servisleri kokundedn kurutmak icin yonetimsel araclardan servisler bolumunden hallet derim,baglantı hızın yavas,ve paylasılıyor internet hızın bu yuzden düsük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerelektronik -- 6 Aralık 2006; 22:53:06 >

• YENİ PC ALMIŞTIM.TEMMUZ AYINDA..VATANSIZ VATAN BİLGİSAYARDAN.
    2000 YTL YE MAL OLDU..AMA MAALESEF O GÜNDÜR BU GÜNDÜR SATA DİSK OLAN BU PC Yİ HALA KULLANAMADIM.ŞU ANDA VATAN SERVİSİNDE..
    İŞLETİM SİSTEMİ KURDURUYORUM.LAKİN 1/2 SAAT SONRA DONUYOR VE KENDİ KENDİNE YENİDEN BAŞLIYOR.BİR KERE KASANIN GÜÇ KAYNAĞI PATLADI..İSTANBULA GİTTİ GELDİ..SONRA XP KURDURDUM AMA KENDİ KENDİ KENDİNİ RESETLİYOR.OFFİCE KURULAMIYOR.
    SONUNDA BENDE CTESİ GÜNÜ VATAN SERVİSİEN GÖTÜRDÜM.BUNA ORJİNAL XP VE OFFİCE PROGRAMI KURUN..EĞER Kİ 1/2 SAAT ÇALIŞIRSA SORUNSUZ PC Mİ ALIP GİDERİM.AMA EĞER Kİ ÇALIŞMAZSA BU PC Yİ BASININ ÖNÜNDE VE DÜKKANINIZIN ÖNÜNDE YAKACAĞIM DEDİM.GÜYA PZT.HABER VERCEKLERDİ..BUGÜN PERŞEMBE OLDU NERDEYSE..
    ...BİNBAŞIMA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.DEMEK PAYLAŞIMLI BAĞLANTIDA ÖNEMLİ OLAN DİĞERLERİNİN PC.Yİ NASIL KULLANDIKLARI...TEŞEKKÜRLER...

• net yavassa bilgisayarin bi sucu yoktur, ayrica o bilgisayar da fena deil, aticaksan cope bana da bi zahmet haber veriver
  • arkadaşım sen zahmet etme , ben gelir atarım onu çöpe...

o bilgisayar belki oyun oynatmaz ama interneette de hiç bir sorun yaşatmaz...
  • o bilgisayarı satmayı düşünür müsün?
    satarsan kaç para istersin ona?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.