Şimdi Ara

Bu ne yaman çelişki kullanmadiğim internetin ucretini odetecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 Mayis Cuma gununden itibaren modemimde DSL ve bunun sonucunda Internet işiklarim yanmiyor.Musteri hizmetlerini ariyorum ve bana gelen cevap "şu an internetinizde herhangi bir sorun yok modeminizin tüm işiklari aktif olarak yanmakta ve faal olarak kullanilmakta".Modemi prizden çikariyorum yine ayni cevabi aliyorum.Buraya dikkat modeme elektrik gitmemesine rağmen internetim aktif ve modemde sorun yok cevabini aliyorum.işin garibi 50 Gb AKK yi ayin 15 inde anca doldurururum.Lâkin 5 mayistan itibaren internete erişimim olmamasina rağmen 8 mayista 50 GB AKK noktasina ulaştiğim mesaji geldi.(AKK sifirlanma günü her ayin 1'i).9 mayista kotayi sorguladigimda ise 60 GB internet kullamilmiş gözüküyor.Bu vakitten sonra hangi adimlari atmaliyim.4 gündür evime internet gelmiyor ama internet aktif kullanilmakta olduğu görülüyor.Yani birisi benim internetimi kullaniyor ve Turk Telekom bu kişinin modemine bakarak bana bilgi veriyor.Ekip diş hatlari kontrol etmiş her hangi bir sorun bulamamiş.Evin içinede bakamiyorlarmiş beyfendiler elit hizmete giriyormuş hizmet bedeli istiyorlar.Ben parasinda değilim ama hiç bir şekilde sinyal alamadiğim interneti bana aktif olarak kullanildiğini söyleyip beni yalanci konumuna düşürmeye çaliştiklari için bu ücretli hizmeti almayi reddettim.Bu ne yaman çelişki bu konuda uzman arkadaşlarin yardimina ihtiyacim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 10 Mayıs 2017; 0:27:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anakstre de hatalı bağlama vardır diğer internet kullanıcısının modemi de otomatik ayarlanmayı destekliyorsa olabilir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.