Şimdi Ara

BU NE HATASIDIR. YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C:\WINDOWS\SVCHOST.EXE WINDOWS TARAFINDAN BULUNAMIYOR.
    BAZI RESİM VİDEO DOSÇ GÖRÜNTÜLEYEMİYOR, BAZI METİN DOS. OAÇILMIYOR.

• böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ama benim başıma gelseydi ne yapardım onu söyleyim, öncelikle virüs spy vs sebeplerden dolayı windows bozulmuş olabilir veya ben kurcalarken bozabilirim düşüncesi ile yedeklerimi alırdım, sonra netten svchost.exe dosyasını indirip windowsun içine kopyalardım ve yeniden başlatırdım sorun çözülürse ne ala çözülmezse zaten sistem dosyalarındaki bozulma başka yerlerdede kendini göstercektir ve format gerekebilir ama senin sorunun (sistemde virüs yoksa) büyük ihtimalle ilk adımda hallolacak gibi duruyor
  • büyük ihtimalle svchost.exe yi kullandığın antivirüs programın virüslü olarak algılayıp silmiş olabilir. bence yapılacak şey yeni windows kurmak.. yada kurarken repair' de yapabilirsin
  • başlangıçta çalıştırılan bir programdır. Başlat-Çalıştıra gelip msconfig yaz ordan da başlangıç kısmında svchost.exe' yi kaldır bu sadece hata mesajından kurtulmanı sağlar ama sağlıklı değildir. Arkitrom un dediği gibi o dosyayı netten indirebilirsin ya da normal çalışan başka bir bilgisayardan al kendi bilgisayarına kopyala. hiç olmadı xp cdsi takıp onar yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skalaytr -- 9 Mart 2008; 13:35:46 >
  • dostum aynı dosyayı başka pc den system 32 den al kendi pc ne at bu kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.