Şimdi Ara

BU KIZLARI ANLAMIYORUM ABİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 18. Biliyorum daha gencim ve ileride daha çok şey görücem. Belki de 2 ay sonra dönüp şu an yaşadığım anlamsız hislerime bakıp güleceğim. Bir kıza aşık oldum. Sevgilisinden yeni ayrılmış bir kıza. Şu an bahsettiğim olay 2 ay önceki olay. Her gece üşenmeden konuştuk. Ama o hala onu seviyordu, biliyordum. Pes etmedim, unutturacaktım, emindim buna evet kesinlikle emindim. Kız da yavaş yavaş alışmaya başladı bana. Aynı yerde çalışıyorduk aslında sıkı da bir arkadaşlığımız vardı. Bu kıza açıldım, verdiği cevap ben hala ona aşığım cevabı oldu. Yıkılmadım devam ettim. Pes etmedim. Asla pes etmedim. Daha sonra 1 aylık bir süre zarfından sonra benimle konuşmak için çağırdı. Şu cümleleri söyledi ;
    -Sana karşı boş değilim artık.
    Bu cümleyi söylediği an dünyanın belki de en mutlu adamıydım. Ama zaman gerekli dedi hazır değilmiş.

Geçen cumartesi buluştuk 2 lafladık bu pazar akşamı beraber sinemaya gidecektik hemde onun seçeceği filme romantik film olsun demişti. Pazar akşamı nolduysa oldu ve birden mesaj atmayı kesti. Pazartesi hiç konuşmadık ve salı bugün yazdım hayırdır noldu diye. Yine cevap yok ve şu an bile çevrimiçi. Sanırım eski sevgilisiyle barıştı ama bana artık onun hayatında olmadığını söylemişti, yalanmış. Emin değilim ama öyle hissediyorum. İşin kötü tarafı ise yarın iş yerinde karşılaşacak olmamız. Ne yapacağımı bilemiyorum...

Sizinde boş bir konu yüzünden zamanınızı çaldım, bağışlayın.

• Her gece sıkılmadan mesajlaşmak nedir?

Ayrıca buradan şöyle aşık oldum böyle aşık oldumculara sesleniyorum. Sizin aşık olduğunuzu düşündüğünüz kişinin, sizin görmenizi istediği kişiye karşı bir şeyler hissediyorsunuz. Bırakın bu boş işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 3 Mayıs 2016; 22:22:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç pas verme görmemezlikten gel sen de onu
    Aynı ortamda bulunma molalarda filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 3 Mayıs 2016; 22:24:54 >
  • Senin bir hatan var

O da, sevdiğin bedene sevdiğin ruhu giydirmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harold.Finch -- 3 Mayıs 2016; 22:24:55 >
  • dolu bir kalbe girmeye çalışarak yeterince vakit kaybetmişsin sırf güzeller diye dötlerini kaldırmaktan sıkılmadınız şunların
  • kardeşim şu kızlara fazla değer vermeyin,hayatınızı mı bunlar kurtaracak sizin,bak yaşantına sen,yol ver gitsin,
  • Hepiniz haklısınız, aslında bende büyük aptallık ettim. Öğütleriniz ve destekleriniz için sağolun. Ayrıca şunu da eklemeliyim ki ;

Tam konuyu paylaşınca yazdı ve verdiği cevap absürdü.

'Canım sıkkındı o yüzden yazamadım.' İlginç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.