Şimdi Ara

bu kasa en düşük ne kadardır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 aylık makine. Ekran 24 inc full hd wiewsonic hdmi girişi felan var.

İşlemci : AMD FX 6300 O.C 4.09 GHZ
    AnakarT : MSI
    Ram : G-SKİLL 8 GB 1600 MHZ
    Ekran Kartı : SAPPHİRE HD 7850 O.C 2 GB 256 BİT
    Harddisc : 1 TB
    Kasa : XIGAMETEK 600 Watt Psu
    Ekran : Wiewsonic 24 inc
    Ayriyeten 8 adet fan var kasada . İşlemci üzerinde HYPER x fan var .

arkadaşlar bu kasa ne kadar eder ekranı koymazsak eğer ?

• Adamina denk getirdikten sonra 1.500 lirayada satarsin,anlayan birine ekransiz tahminen 600 lira civari satabilirsin (garanstisi varmi, urunler yenimi, anakart in tam modeli nedir) bunlarda etken tabi fiyatin inip cikmasina, ortalama fiyat soyledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerReyiz

5 aylık makine. Ekran 24 inc full hd wiewsonic hdmi girişi felan var.

İşlemci : AMD FX 6300 O.C 4.09 GHZ
    AnakarT : MSI
    Ram : G-SKİLL 8 GB 1600 MHZ
    Ekran Kartı : SAPPHİRE HD 7850 O.C 2 GB 256 BİT
    Harddisc : 1 TB
    Kasa : XIGAMETEK 600 Watt Psu
    Ekran : Wiewsonic 24 inc
    Ayriyeten 8 adet fan var kasada . İşlemci üzerinde HYPER x fan var .

arkadaşlar bu kasa ne kadar eder ekranı koymazsak eğer ?

Ben pek iyi 2. el tahminlerinde bulunmam, ama ürünler güncel, fatura ve garanti durumları da iyi ise bana göre 700 - 750 lira ve üzeri rahat yapar.. :)
  • 1000 liraya satıyo sorıyım dedim :D ya bu forum donanım on numara he sağolun valla sayenizde iyi bi pc toplıcam inşallah seneye :D
  • quote:

1000 liraya satıyo sorıyım dedim :D ya bu forum donanım on numara he sağolun valla sayenizde iyi bi pc toplıcam inşallah seneye :D

Aslında doğru, parçalar gayet sağlam, sistem sorunsuz, tüm ürünler garantili ise 1000 lira da eder.. Ama sen yine de fiyatı düşürmeye çalışabilirsin istersen:) Mesela o sistem bende olsa, hayatta 5 aylık sistemi öyle 600 - 700 liraya, bedavaya vermem açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

1000 liraya satıyo sorıyım dedim :D ya bu forum donanım on numara he sağolun valla sayenizde iyi bi pc toplıcam inşallah seneye :D

Aslında doğru, parçalar gayet sağlam, sistem sorunsuz, tüm ürünler garantili ise 1000 lira da eder.. Ama sen yine de fiyatı düşürmeye çalışabilirsin istersen:) Mesela o sistem bende olsa, hayatta 5 aylık sistemi öyle 600 - 700 liraya, bedavaya vermem açıkçası..

yok zaten seneye almayı düşünüyorumda hani konuyu bi yerde gördüm sorayım dedim :D bende atı radeon hd430 diye lanet bi ekran kartı var aman allahım hayatımda böyle bişey görmedim :D

• quote:

yok zaten seneye almayı düşünüyorumda hani konuyu bi yerde gördüm sorayım dedim :D bende atı radeon hd430 diye lanet bi ekran kartı var aman allahım hayatımda böyle bişey görmedim :D

Tamam kardeşim.. Seneye kadar o sistemden eser kalmaz.. Sana elindeki bütçene göre daha iyisini toplarız:) HD 4300 olmasın ekran kartı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelmax

quote:

Tamam kardeşim.. Seneye kadar o sistemden eser kalmaz.. Sana elindeki bütçene göre daha iyisini toplarız:) HD 4300 olmasın ekran kartı..

ya hiç sorma animasyon oyunlarda bile kasıyor :D optionsa girdiğimde ayarlarda hiç bi zaman high yapmadım yapamam da :D

• quote:

ya hiç sorma animasyon oyunlarda bile kasıyor :D optionsa girdiğimde ayarlarda hiç bi zaman high yapmadım yapamam da :D

O kartla high değil, medium bile oynaman imkansız güncel oyunları.. :) en kısa zamanda kurtulmaya bak derim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.