Şimdi Ara

Bu Jaguar Ses Sistemini Biliyormusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimdeki jaguar ses sistemi hakkında bir bilginiz varmı nasıl bir sistemdir acaba 2,5 sene önce 200 tl ye almış bası filan iyi optik girişi var...ban 100 tl ye verecek iyimidir acaba dost kazığı yemeyelim...
     Bu Jaguar Ses Sistemini Biliyormusunuz

• dostum bence sistemi dinle beğenirsen al. optik girişli ses sistemi için uygun fiyat gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammersertac -- 8 Haziran 2009; 12:19:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: muammersertac

dostum bence sistemi dinle beğenirsen al. optik girişli ses sistemi için uygun fiyat gibi duruyor

evet ses sistemini dinledim bası açtığımızda evin camları titriyodu yanlız çerçeveler tahtadan pimapen değil uyduruk bişi olmadığı kesin ama sanırım her kolon 50w tu...
  • vakt-i zamanın en çok aranan, en sevilen setlerinden biriydi4-5 sene önceydi herhal. dost kazığı olmaz. bunu sölemek bile ayıp yahu güvenmiyorsan almayacaksın. yani ben olsam dosta güvenmiyorsam almam; sormam bile. iyi bile olsa. ne ise bu şahsi görüş rahatsız etmeyelim. kumandası da duruyorsa eyvallah.unuttum sor kji optikten DTS detekliyor muydu? %99 evet de ben de unutmuşum artık. tepe tepe kullan.
  • arkadaşım sesi o kadar iyiyse hiç beklememeni tavsiye ederim
  • 100 tl nin nesi dost kazığı olacak arkadaşım. madem dostun neden kazık olsun? benğendinse al.
  • bu ses sisteminin aynısından elinde olan varsa bi haber versin lütfen.Münkünse almak istiyorummmmm..bendeki yandı :(((
  • sayın ersiny699 pm attım bakarmısın
  • arkadaşım inan mükemmel bir ses sistewmi bende mevcut kullanıyorum hatta eskidi yenisini arıyorum hiç kaçırma felaket bir ses çıkışı var aycankemahli@hotmail.com
  • Arkadaşlar bu ses sisteminin siyahı bizim iş yerinde var ancak arkasındaki VGA benzeri girişe ait kablo ortada yok o kabloyu nereden temin edebilirim adı nedir o kablonun birde bilgisayara nasıl bağlanır bu sistem bilen birileri yardım edebilirmi???
  • 100 tl' ben bulsam kaçırmam valla. ayrıca optikten dts'yi destekliyor için rahat olsun.
  • Benim soruma cevap verebilcek kimse yokmu acaba???
  • aynı sistemden bende de var benim evim pimapenli odamda pc de takılı iken bile ben son ses açmadığım halde açtığım parçanın bası kaliteli ise vitrinin camları ve evin camları tir tir titriyor yanii isteyene video bile koya bilirim kaliteli bir basla son ses açtım monitör yerden 1 cm felan havalandı yani öle bir kalitesi var almak isteyen olursa mesaj bıraksın...
  • Arkadaşlar bir soru sordum ancak kimse cevaplamadı bu ses sisteminin siyah var bende ve kalosu arzalı ismini bilmediğim için bulamıyorum. Kablonun bir ucu dişi vga diğer ucu 6 adet erkek ses çıkışı. Yardımlarınızı bekliyorum bilen gören duyan varsa!!!
  • Şurada bir insan evladı yokmu bu ses sitemini bilgisayara bağlamak için gerekli rs232 kablosunu nereden bulabilceğimiz söyleyecek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

• Bu ses sisteminin uzaktan kumandası lazım elinde olan varmı ?
  • bunun modelı nedır acaba sıfırını bulmak mumkunmu yoksa temız hırpalanmamıs 2.elıde olabılır arkadaslar
  • maredeath M kullanıcısına yanıt
    dostum s.a elındekı ses sıstemı yasıyormu :=)
  • Merhaba, bu üründen elinde olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.