Şimdi Ara

Bu iki lcd'den hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung 960BF

yorumlarınızı bekliyorum

• valla ikiside çok iyi monitör kullandınmıda söylüyorsun hayır

ama testlerden gördüğümü söylüyorum.

hangisi ölü piksel garantisi veriyorsa onu al.
  • Samsung 960BF..

Bence diğerinden gayet üstün, ama kafama takıldı 960BF'de monitör bağlantısına DVI yazılmamış, olması lazım bildiğim kadarıyla, samsungun sitesine bir göz at da sakata gelme..
  • 960bf de varmış dvi ama ondada sorunlu olduğu söyleniyor, ghost problemi var deniyor bazı yerlerde
  • dvi çıkışı olsun
    ölü piksel garantisi sağlam olsun.
    samsungta bunlar varsa samsungu al derim.adamlar işi biliyor.
  • samsung tan şaşma derim
    görüntü konusunda üstüne yok bence
  • samsung'un 960bf kullanan var mı acaba? bu modelde ayarların programlama yapılıyor oluşu bir dezavantaj mı? bu monitör de gerçekten ghost problemiş varmı acaba?
  • samsung al arkadaşım daha sonra başın ağrımasın
  • ikisindede dvi yok bence başka modelleride incele lg nin daha kalite modelleri var...
  • samsung 740BF kullanıyorum harika özellikleri var rgb,dvı, 2 m/s tepki, 1/700 kontrass, magicbright,1/300 parlaklık daha ne olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: salagil

ikisindede dvi yok bence başka modelleride incele lg nin daha kalite modelleri var...

İkisinde de dvi var bu yüzden bu iki monitörü seçtim zaten.
  • Beni Seçimim FP93V.

Çünkü kendim Kullanmaktayım.Kalitesinden ve Diğer Yönlerinden oldukçada Memnunum.

Kısacası Sana Şiddetle Tavsiyem FP93V;)
  • Bence bu ikisi arasinda BenQ tercih edilmelidir..sebepleri; fiyati 50-60 dolar daha ucuz, hem VGA, hem de DVI girise sahip, tipi cok daha hos, on yuzunde ayar tuslari mevcut, frekans degerleri daha yuksek, adaptoru dahili, 1 ay olu piksel garantisi var, en onemlisi de goruntu kalitesi cok daha iyi bir monitor (Chip ve PC Net dergisinin 1-2 ay once yaptigi testlerde, 960BF sadece 65 puan almis, FP93VW ise 84 puan ile testte 3. sirada yer aliyor..ve bu puan testteki en yuksek 2. deger konumunda..)
  • Samsung oldukça kaliteli ancak, Benq da gözardı edilmemeli...onun üğrünleri de oldukça kaliteli ve fiyat/performans oranı çok iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.