Şimdi Ara

bu ihtiyaca hangi tablet uygun? yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok bilgim olmayınca işin içinden çıkamadım. tablet almaya niyetlendim ama işimi tam olarak hangisi görür karar veremedim. öğretmenim,
    özellikle Word,pdf (mümkünse powerpoint) dosyalarını açabilmek ve üstlerinde oynama yapabilmek, not alabilmek istiyorum. resim çizip bu resimleri de pc de hazırlayacağım
    dökümanlarda kullanabilmek istiyorum. yani stylus kalem bi nevi olmazsa olmaz benim için. bu özelliğinden dolayı samsung galaxy note 10.1 2014 edition da kesin karar kılmışken,
    ipad le kullanılabilen adonit,wacoom kalem vidyolarını izleyince ipad mini retina 32gb wifi ye de niyetlendim. bir de bu akşam Windows tabletler bölümüne bakarken asusun tabletini
    gördüm.

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/asus-m80ta-dl001h-m80ta-intel-atom-z3740-133ghz-2gb-ram-32gbdisk-8-cam-win81/productdetails.aspx?I_ID=71625

şimdi oyun,film olayının benim için hiç önemi yok. dediğim gibi önceliğim pdf kitap okumak, üstüne not almak. ya da işimle alakalı benzer şeyler.
    8" olmasıyla asus,ipad mini boyutlarıyla ideal. samsung'un kendi note programı gibi bir programı ipad e yükleyemeyeceksem samsung ideal. tabi 10.1 işi sıkıntı.
    asus zaten yeniymiş ve Windows tabletleri hiç karıştırmadım teknomarketlerde.
    samsung dan da ,ipad den de şikayetler var. ama şikayetlenenlerin öncelikleri film,oyun.
    benim için android mi,ios mu yoksa Windows mu daha idealdir. bir haftaya kadar artık noktalamak istiyorum tablet işini, lütfen anlayan arkadaşlar yardımı esirgemesin.
    genel bir tablet tavsiye bölümü olmadığı için, buraya açtım ilk konuyu, android ve Windows bölümüne de açıp bunları kullananlarında tavsiyelerini alacam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.