Şimdi Ara

bu hafta yani dün akşam genç bakışı izleyen var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • süleyman demirel vardı ve çok acaip sorular, tartışmalar oldu.

Herşeye rağmen hiçbir parti taraftarı olmamama karşın şunu söyleyebilrim ki ama ne olursa olsun ya da ne yapmışsa yapmış olsun süleyman demirel soruları akıllıca ve tatmin edici cevapladı o yönden tebrik ediyorum...

programın sonuna doğru pkk yanlısı bi iki genç soru sordu. Yani bu nasıl olabilir bence ülkemizi rencide etmeye hakları yok, birtakım saçmalıklarla da ortalara çıkmaları benim şahsen çok canımı sıktı

ayrıca bazen gençlerin baz şeyleri anlamada güçlük çekmesi de pek hoşuma gitti denemez...

Sizin görüşlerinizi merak ediyorum

• sen akıllıca cevaplar verdı demıssın ama sulo 6 ay oncekı programdada cıkmıstı sorulan soruların yarısını cevaplamadı bıle 6ay oncekı programda nereden baksan 10-15 soruyo cevaplamadı bır okadarda ne kadar 2 yuzlu konusmalar yaptıgını gosteren sorularla suloyu tokat manyagı yaptılar dun sadece 12-1 arasını kacırdım gerı kalan kısmı ızledım ama bence sorulan sorular zayıftı bence sulo ya nakaraya yada ıst dakı devlet univ. gıttın bakalım
  • sorular zayıftı ha bence o sorulara o cevaplar iyiydi.

kolay verilecek cevaplar değildi bence...

sorunun kolaylığından zorluğundan bahsetmiyorum
  • yanı benım demek ıstedıgım sorulan sorular demırelı elestırebılecek yaptıgı 2 yuzluluklerı ortaya cıkarabılecek sorular degıldı ama yıne dıyorum 12-1 arasını ızlemedım o esnada sormuşlarsa tamam dıkkat edersen telefonla baglanan adam darbe srasında denizi gezmiş ile ilgili bır soyledıgı birseyi sordu ama hıç o konuya gırmeden kendı mağduriyetinden bahsetti durdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.