Şimdi Ara

Bu Gün Teravide Farkettim.. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu gün Teravih namazına gittim ve namazda yere yatarken bacaklarımın çıtırdadıgını farkettim ama bariz bir şekilde ses çıkıyor Bu neden olur Nasıl Düzelir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

• Bende de dizlerden geliyo.
  • Acaba sebep ne neden herkeste olmuyorda bizde oluyor
  • Doktora git burdaki bilgilere pek güvenme.
  • eğer uzun bir süre namaz kılmadıysan veya alışkanlığın yoksa en başlarda olur böyle.
  • bildiğim kadarıyla cevaplayayım. bacağımda doğuştan gelen bir kısalık vardı. ( artık düzeldi şükürler olsun ) gittiğim ortopedistin de yere çömelip kalkınca tam diz kapağı kısmında çatır çatır ses geliyordu . sanırım olması gereken bu
  • Teravi değil terafi de değil Teravih :D Allah kabul etsin , ortopediye görün.. :D
  • Aynen 2 gün üst üste teravih'e gittim. Bacaklarım ve kollarımın dirsekleri çok kötü sızlıyor. Diğer vakit namazlarında bir problem yok.
  • quote:

zamazingo7

bildiğim kadarıyla cevaplayayım. bacağımda doğuştan gelen bir kısalık vardı. ( artık düzeldi şükürler olsun ) gittiğim ortopedistin de yere çömelip kalkınca tam diz kapağı kısmında çatır çatır ses geliyordu . sanırım olması gereken bu

Hocam eger egilip kalktıkça ses çıkması normalse bütün kocatepe camii cemaatinde sorun var

quote:

inceuclusarj

Teravi değil terafi de değil Teravih :D Allah kabul etsin , ortopediye görün.. :D

Herkes ortapedi tavsiye ediyor en kısa zamanda gitmeyi düsünüyorum

quote:

monomial

eğer uzun bir süre namaz kılmadıysan veya alışkanlığın yoksa en başlarda olur böyle.

Aslında Cuma namazlarınada gidiyorum ama bu sene gittigim ilk TERAVİH namazıydı.

• yarmasaydın keşke önce bi doktora gösterseydin
  • Bende ensemi falan kaşırken sürekli baş parmağım çıt çıt ediyor ve gerçekten rahatsız oluyorum.
  • your message has been received ;) Allah kabul etsin hacı
  • bende bi süre sabit durayım sandalyede filan ayağa kalkıp yürüdüğümde ayaklarım ve dilerim çatırdar
    ama rahatsız değilim bu durumdan
  • Daha ergenlik dönemindeysen, kemiklerin gelişimini tamamlamamış demek o. Önemsiz bir şey. Ama daha büyüksen kireçlenme vardır, doktora git.
  • Profildeki yaş doğruysa doktora gitmekte fayda var ama genellikle bu tür şeyler ergenlik döneminde olanların başına gelebiliyor ve zamanla geçiyor. Benim başıma gelmişti ortopedist bir kaç aya geçer geçmezse gel demişti bir kaç ayada geçmişti. Ama ilk defa başınıza geliyorsa 1-2 hafta bekleyin belki geçer.
  • quote:

0RK

Daha ergenlik dönemindeysen, kemiklerin gelişimini tamamlamamış demek o. Önemsiz bir şey. Ama daha büyüksen kireçlenme vardır, doktora git.

Hocam 22 yaşındayım

quote:

pyth0n

bende bi süre sabit durayım sandalyede filan ayağa kalkıp yürüdüğümde ayaklarım ve dilerim çatırdar
    ama rahatsız değilim bu durumdan

Bende sadece egilip kalkarken oluyor dizlerimde kireçlenme olmasından korkuyorum
  • Sağ dizimde var aynı olay.Yürürken bile çıkıyor bazen o ses.
  • Bendede Oluyor Ramazan Dolayısıyla Gun Boyu hareketsız Kalıyorsun ve Yemek Yıyıncede Vucudun yavas yavas Kendını Topluyor Bı Problem oLmaz Yanı
  • nedeni 7/24 pc başında olman,hamlamışsın olum 3 ay ömrün kaldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.