Şimdi Ara

Bu GTX 1060 3GB'LARI KİM ALDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
3.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-FI

niye? bu forumda 2. el bölümünde çok temiz parçalar çıkıyor.

doğrudur ama 2. el teknolojik ürünlerde tanımadığım insan olmadığı sürece girmem hocam. Birde dediğim gibi inat ettim
  • Madenciler bir an evvel batsın diye dua et hocam yoksa zor görürsün ekran kartı çünkü adam zorlayıp kullanıyor 3-4 ayda kart bozuluyor yerine hemen yenisi. Bu durumda piyasada kart bulan kendini şanslı saysın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Madenciler bir an evvel batsın diye dua et hocam yoksa zor görürsün ekran kartı çünkü adam zorlayıp kullanıyor 3-4 ayda kart bozuluyor yerine hemen yenisi. Bu durumda piyasada kart bulan kendini şanslı saysın.

aynen öyle hocam madenciler mahvetti. Umarım ellerinde patlar o bitcoinler

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

hocam ben size ve bütün foruma gerçegi sunuyorum ekran kartı üreticisi bunlara stok veriyor ama bunlar öylebir çakalki az az kazık kazık sürüyor piyasaya

https://www.youtube.com/watch?v=mZwkRAX5frE

bakkal vatan pc ve diger firmalar

Hocam Google'da denk geldim, aynı n11 dükkanı büyük bir ihtimal google da yazan eski fiyat bugün güncellemişler sanırım. Baya karaborsaya düşmüş bizim kart.

Bu GTX 1060 3GB'LARI KİM ALDI

Bu GTX 1060 3GB'LARI KİM ALDI

• Bunun nvdia ile alakası yok bunlarda mal var haber çıktıya çok kar etmek için piyasaya sürmüyorlar sürülenlerde görüldüğü üzere yağlı kazık

Şimdi haber çıksın stoklara kart geldi bak nasıl sürüyorlar piyasaya yani kriz oyunu birazda alanın cebi yanar bekleyin
  • quote:

Bunun nvdia ile alakası yok bunlarda mal var haber çıktıya çok kar etmek için piyasaya sürmüyorlar sürülenlerde görüldüğü üzere yağlı kazık

Şimdi haber çıksın stoklara kart geldi bak nasıl sürüyorlar piyasaya yani kriz oyunu birazda alanın cebi yanar bekleyin

öyle hocam fiyatı öyle bir değiştirmişler ki google bile yetişememiş ama amazon.de ye baktım amazonun kendi sitesinde de stok yok gözüküyor. Bir an önce gelse de 100-150 yukarı olsa da el mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitterliLokum -- 16 Ocak 2018; 22:28:24 >
  • MSI ın 3 gb lık versiyonunu 11.11 den çok ucuza kapatmıştım 890 liraya. Şimdi ondan %50 daha az performans veren 1050ti yi bu fiyata satıyorlar. 2. elde satmaya kalksam aldığımdan fazlaya gidecek.
  • Hocam sistem öyle işlemiyor ekran kartını kim dağıtıyorsa örnek

A bilişim parça dağıtıcısı. Tamam mal bunda

B bilişimde a bilişimden tam 100 bin adet işte 1000 serisi kart çekiyor bu kartların 50 binini yedekliyorlar bu durumlar için misal uyanık firma dolar 3,50 iken 100 bin mal çekti. Dolar 3,78 oldu karda çünkü malı 3,50 den aldı sonra zamı koydu sonra sattı işte elde kalan mallar yani depoda kalan bu 50 bin ürün varsa ha işte oda böyşe kriz zamanları için yedek suan bu kriz kartları kullanılıyor zaten arada bir kart sürüyorlar fark ettiysen ve anında bitiyor

Bizimkilerde kart var sürmüyorlar arada bir yaglayıp sürüyorlar kısaca
  • BitterliLokum kullanıcısına yanıt
    insallah cebinize, içinize sinen bir kart bulursunuz. Acele etmeyin derim veya hevesinize yenik düşüp gtx 1050ti almanızı önermem heleki yeni kartların arifesindeyken :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitterliLokum

quote:

Bunun nvdia ile alakası yok bunlarda mal var haber çıktıya çok kar etmek için piyasaya sürmüyorlar sürülenlerde görüldüğü üzere yağlı kazık

öyle hocam fiyatı öyle bir değiştirmişler ki google bile yetişememiş ama amazon.de ye baktım amazonun kendi sitesinde de stok yok gözüküyor. Bir an önce gelse de 100-150 yukarı olsa da el mecbur.

Amazon.de'de çoğu kartın ön siparişte olması lazım yada geçici olarak stok dışı, siz satın alın stoğa girince gönderirler.

• quote:

Hocam sistem öyle işlemiyor ekran kartını kim dağıtıyorsa örnek

A bilişim parça dağıtıcısı. Tamam mal bunda

B bilişimde a bilişimden tam 100 bin adet işte 1000 serisi kart çekiyor bu kartların 50 binini yedekliyorlar bu durumlar için misal uyanık firma dolar 3,50 iken 100 bin mal çekti. Dolar 3,78 oldu karda çünkü malı 3,50 den aldı sonra zamı koydu sonra sattı işte elde kalan mallar yani depoda kalan bu 50 bin ürün varsa ha işte oda böyşe kriz zamanları için yedek suan bu kriz kartları kullanılıyor zaten arada bir kart sürüyorlar fark ettiysen ve anında bitiyor

Bizimkilerde kart var sürmüyorlar arada bir yaglayıp sürüyorlar kısaca

bizde dolar bazıyla çalışıyoruz ucuzken stoklarız ileride dolar pahalanacağını düşündüğümüz an direk iki katı mal çekeriz. Ama bunu biz yaparız diğeri yapmaz mesela piyasa da ürün kalır sürekli bunlar aynı anda yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: m.yusuf_01

insallah cebinize, içinize sinen bir kart bulursunuz. Acele etmeyin derim veya hevesinize yenik düşüp gtx 1050ti almanızı önermem heleki yeni kartların arifesindeyken :)

valla gözüm kaymıyor değil 1050ti ye, gözüm kaymasın diye 1060 bakıp çıkıyorum hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

quote:

Orijinalden alıntı: BitterliLokum

quote:

Amazon.de'de çoğu kartın ön siparişte olması lazım yada geçici olarak stok dışı, siz satın alın stoğa girince gönderirler.

ön sipariş de vermek istemedim büyük bir ihtimal her here aynı anda stoğa girecek. fiyatlar da euro ya vurunca daha pahalıya geliyor oradan sipariş iptali vs vs. uğraşmak yerine buradan tık alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victini

MSI ın 3 gb lık versiyonunu 11.11 den çok ucuza kapatmıştım 890 liraya. Şimdi ondan %50 daha az performans veren 1050ti yi bu fiyata satıyorlar. 2. elde satmaya kalksam aldığımdan fazlaya gidecek.

tek o ürün değil ki hocam laptop almıştım şuan kâr ile satıyorum.
    1400 tl'ye gelir 6 gb modeli
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01JHQT1SE/ref=mp_s_a_1_14?ie=UTF8&qid=1516133594&sr=8-14&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=gtx+1060
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IOWT538/ref=mp_s_a_1_6?ie=UTF8&qid=1516133714&sr=8-6&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=gtx+1060&dpPl=1&dpID=51zwaYd7-4L&ref=plSrch Tr'ye gönderimlerini kontrol etmek lazım tabii. Bir de bankalar kur farkı koyuyor biraz, o yüzden en mantıklısı enpara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 16 Ocak 2018; 23:21:52 >

• Bakalım daha neler görecegiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

1400 tl'ye gelir 6 gb modeli
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01JHQT1SE/ref=mp_s_a_1_14?ie=UTF8&qid=1516133594&sr=8-14&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=gtx+1060
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IOWT538/ref=mp_s_a_1_6?ie=UTF8&qid=1516133714&sr=8-6&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=gtx+1060&dpPl=1&dpID=51zwaYd7-4L&ref=plSrch Tr'ye gönderimlerini kontrol etmek lazım tabii. Bir de bankalar kur farkı koyuyor biraz, o yüzden en mantıklısı enpara.

enpara kartım var candır ciğerdir sinerji de topladığım sistemde 1100 liraya geliyordu. 1200 e felan TR de bulursam yapışırım amazondan gelene kadar zor sabrederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitterliLokum -- 17 Ocak 2018; 0:6:4 >

Diğer parçalardan o farkı kapatıyordur Sinerji, tekli alımda 6 gb 1060 (3 gb modelini hiç önermem) 1100'e 1200'e mümkün değil Tr'de büyük bi indirim olmadığı sürece ki o indirimler de bitti, 10.000 tl'lik sistemin her bir parçasını Amerika ve Almanya Amazon'dan toplamış biri olarak kesinlikle öneririm, özellikle Almanya Amazon Türkçe müşteri hizmetleriyle çok iyi bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 17 Ocak 2018; 3:12:0 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.