Şimdi Ara

Bu ekran kartını almalımıyım ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/gt630-gddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx-11-ekran-karti.html#genel-bakis acaba bu ekran kartını almalımıyım? Performans olarak çok iyi bi performans değil orta kalitede gta 4 low da battlefield 3-4 lowda pes14-fifa14 medium yada high euro truck simulator 2 high-medium şekilde oynatabilir mi dediğim gibi çok iyi bi performans beklemiyorum orta düzeyde belirttiğim oyunları belirttiğim şekilde açması önemli.. Gördüğünüz üzre 168 tl lik bi ekran kartı eğer kart önericek olursanız bu fiyatı GEÇMEMELİİ... Saygılar...

• peki bu ekran kartının performansı dediğim oyunları dediğim şekillerde açabilecek kapesitede midir??
  • 170 Tl civarında o kartlardanbaşka seçenek yok. Bence Gddr3 kart almamalısın, senin alacağın kart HD7750 GDDR5 tir yoksa performans bekleme..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd7730

• alikiziltoprak kullanıcısına yanıt
    bak kardeşim saol her konuma yardım ediyon da ben bu fiyat aralığında bi ekran kartı önerisi istiyorum ve dediğim oyunları da dediğim şekilde açması önemli gddr5 her konuma yazıyosun arkadaşım biraz dikkat :))
  • mstfylmz08 kullanıcısına yanıt
    HD 7730 =http://www.vatanbilgisayar.com/hd7730-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti-10606.html#genel-bakis şu olabilir dimi yani ? performans konusunda dediğm oyunları dediğim tarz açabilir dimi biraz bilgi verseniz? :))
  • Güneş4599 kullanıcısına yanıt
    Bf3 medium high
    Bf4 medium

Oynatir tainimce

• quote:

Orijinalden alıntı: Güneş4599

bak kardeşim saol her konuma yardım ediyon da ben bu fiyat aralığında bi ekran kartı önerisi istiyorum ve dediğim oyunları da dediğim şekilde açması önemli gddr5 her konuma yazıyosun arkadaşım biraz dikkat :))

Sen bilirsin bir daha da yazmam. Şimdi alır oynarsın yarın bir gün açmaz oyunları takıla takıla gidersin. Paracığını harcamadan tavsiye ediyoruz. 2 GB lık GT630lar var ondan al fanı da yok sessiz mi sessiz fiyatı da uygun her sitede bulursun. Dediğin oyunları da açar. Hadi eyvallah.

• mstfylmz08 kullanıcısına yanıt
    oynatır dimi :)) saolun
    bak kardeşim cvp yazma demiyorum yaz ama sürekli bnm verdiğim fiyat aralığının üzerinde veriyosun sıkıntı orda :)
    sadece bütçe geçme de yardım et yaa :)) ltfn kardeş :)
  • quote:

sadece bütçe geçme de yardım et yaa :)) ltfn kardeş :)

forumdan 2 el 6850 alınabilir bf3 high ultra bf4 high medium oynarsın
  • potur kullanıcısına yanıt
    tamam saol kardeşim :)
  • quote:

tamam saol kardeşim :)

gt 630 alacağıma ben 2 el alırım yani boşa paranı çöpe atma
  • Casper'ın favori kartı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7730 al o fiyat aralığında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.