Şimdi Ara

Bu da çok ilginç bi sorun bakın lütfen!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende vista yüklü normalde msn oturumu otomatik acıo.ama 2 günden beri nedendir bilmiorum ne oturum acıo
    Ne de msn simgesine çift tıkladıımda bişi oluo.simgeye cift tıkladıımda mouse nin meşgul igşareti cıkıo 2 sn sonra kayboluo başka da hiç bişi olmuo.görew yöneticisinde işlemlerde program calışıo gözüküo ve simgeye kac kere çift tıklarsam o kadar mssnger calşıo gibi gözüküo ayrıca müdahale edemediimden oturumda kapanmıo...lütfen yardım edin.format atınca düzelio silip baştan yükleince işe yaramıo.10 kere format atmak istmiorum lütfen yardım

• Oturum kapanmıo dediim windowsun otuurmu yanlış anlaşılmasın
  • galiba sen çoklu msn yapmaya çalışmışsın messenger dosyalarından birini kopyalayınca oluodu sanırsam buda öyle bişi olabilir msn i kaldırınca klasörde kalanlara bi bak fazladan ismi değişmiş dosya varsa kaldır. hangi messenger ı kullanıorsun 8.5 mi?
  • hayır live kullanıodum.sildim onu bugun 8.5 indirdim.Aynı hata aynen dewam edio...delircem yaaw bi yardım abiler lütfen
  • mesenger ı kaldır. sonra c/program files/msn messenger klasörünü sil. sonra msn i tekrar yükle. o da olmazsa güvenlik programlarını, antivirüsleri, güvenlik duvarını kapatıp tekrar dene bakalım düzelecek mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.