Şimdi Ara

bu corsa alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2006-model-opel-corsa-68131716/detay

arkadaslar adamı aradım 18750 ye indi..kazası var camurluk ve kaput düzeltilip boyanmıs..baskada kusuru yok dedi..tramerden sorgulattım bisey gözükmüyor adam 7 aydır kullanıyorum dedi ama plaka sorgulattım 2010 un 7. ayında alınmıs gözüküyor..adamdan sasi nosunu aldım önce bi servisten km kontrolü yapacagım gerci adam hic yetkili servise gitmemis özelden halletmis..ama en azından eski sahibi garanti kapsamında oldugu zamanlar gitmistir..ondan sonra ekspertiz yaptırıp almayı düsünüyorum..

ilk arabam olacak bu islerde acemiyim netten ögrendigim kadarıyla bilgim var sizce bu fiayata alayım mı bu arabayı.. birde baska dikkat edilecek husular var mı ayrıyeten bi ustaya gösterme yada sigorta sirketine kasko yaptıracakmıs gibi gidip bilgi almama gerek var mı yoksa tramer yeterli mi yada baska bisey

bu arada arkadaslar 2006 corsa 1.3 cdti essentianın kasko degeri türsiye sigortalr birliginin sitesinde 19400, gelir idaresi baskanlıgının sitesinde 18100 gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 20 Aralık 2011; 17:54:01 >

• Benzinli isterseniz aradığınız fiyatın biraz üzerinde yeni kasa Corsa'lar da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir2010

Benzinli isterseniz aradığınız fiyatın biraz üzerinde yeni kasa Corsa'lar da var.

sagolun tavsiyeniz icin ama ekonomi 1. planda lpgyi de sevmiyorum dizel mantıklı geliyor ayrıca 19 un üzerine cıkamam
  • iyi araştırmalı dizel biraz sakat ikinci elde.
  • güzelce inceletilmeli serviste
  • şimdi kmyi geçeceksin..o kmye inandırıcı değil...bunun dışında şasi de birşey yoksa ve motora da servis ok verirse bence alınabilir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

quote:

Orijinalden alıntı: kadir2010

Benzinli isterseniz aradığınız fiyatın biraz üzerinde yeni kasa Corsa'lar da var.

sagolun tavsiyeniz icin ama ekonomi 1. planda lpgyi de sevmiyorum dizel mantıklı geliyor ayrıca 19 un üzerine cıkamam

Rica ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-yakit-cimrisi-67833486/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2005-model-dizel-kusursuz-opel-corsa-67623464/detay/

Bu araç sahipleri ile de bir bağlantı kurun derim.
    Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

şimdi kmyi geçeceksin..o kmye inandırıcı değil...bunun dışında şasi de birşey yoksa ve motora da servis ok verirse bence alınabilir....

bende öyle düsünüyorum peki fiyatı uygun mu ..birde ekspertiz kesin sonuc verir mi?
  • @kadir2010

ilk arabada var biseyler hem galeri hem 17.750..ikincisi güzel duruyor ama oda 2005 model tasıt kredisi kullanacagım 2006 ve üzeri olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakcora

güzelce inceletilmeli serviste

güzelce inceletmekten kastınız ne ekspertiz haricinde ne yapabilirim..acemiyim bu islerden anlamam yardımcı olabilirseniz
  • corsa'nin 2.eli düsük satarken zorlanirsiniz tabi tercih sizin.
  • Daha önce kullanmadıysan mutlaka test et. Bu kasayı gerçekten sevmiyorum içi çok dar çok sıkışık Allah korusun bir kazada sıkışır kalır insanın ayakları
    Çok kullandım kütük gibi çukura girdiginde bütün iç organların sarsılıyor. Bir tek direksyon tepkileri güzel onun haricinde kesinlikle önermem ki
    bu önermeme sebebim markasından dolayı değil bende opel astra kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

şimdi kmyi geçeceksin..o kmye inandırıcı değil...bunun dışında şasi de birşey yoksa ve motora da servis ok verirse bence alınabilir....

bende öyle düsünüyorum peki fiyatı uygun mu ..birde ekspertiz kesin sonuc verir mi?

dostum expertizlerden öyle çok şey bekleme..senin yapacağın şey km kontrolünden ziyade(aracın kmsi ile yüzde 99 oynanmıştır) motor ve şasi kontrolü..

motoru pcye bağlasınlar..ok verirlerse al gitsin..

kaza için de servistekilere söyle. buradan kazası var iyice bakın diye..sonra sana verdikleri raporu sakla..

fiyat konusuna gelirsek bence fiyatı hem iyi hem değil. 1.si bu araç o kadar para etmez...2.si yani iyi olan kısmı ise piyasanın coşması bakımından fiyatı iyi...öfff biraz karışık oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

Daha önce kullanmadıysan mutlaka test et. Bu kasayı gerçekten sevmiyorum içi çok dar çok sıkışık Allah korusun bir kazada sıkışır kalır insanın ayakları
    Çok kullandım kütük gibi çukura girdiginde bütün iç organların sarsılıyor. Bir tek direksyon tepkileri güzel onun haricinde kesinlikle önermem ki
    bu önermeme sebebim markasından dolayı değil bende opel astra kullanıyorum.

kalıplı biri sayılmam boyum 167

o fiyattaki dizellerin hepsinde biseyler eksik oluyor zaten..g.punto fiesta corsa ve riodan hosuma giden temiz hangisini bulursam onu alacagım..sorsan hepsi ile ilgili olumsuz seyler duyarsın.ama dedigin gibi test sürüsü yapılır zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.