Şimdi Ara

Bu bilgisayarda ProStreet donuyorsa!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İntel Pentium D 3.21 GHZ CPU
    PALIT 8600 GT SONİC+ ( 256 mb,DDR3,128 bit,Pixel Shader model 4.0 bilmeyenler için)
    2 GB DDR2 Dual 1 GB 533 mhz ram ( dual channel )
    80 GB HDD
    400 W PSU
    Biostar 945GZ Micro SE anakart..

benim bilgisayar bu şekilde, ve Pro Street aşırı şekilde donuyor , Call Of Duty 4,Rainbow Six Vegas gibi oyunları full detail oynuyorum ama bu niye öyle yaptı , ? Pro street de 640x480 de bile donuyor , niye böyle oldu yardımcı olabilecek var mı ? driver sürümünden kaynaklanıyor olabilir mi ?

• Belirttiğin gibi driverlearı directx sürümünü check et sonracığma se bi kontrol et ben düşüneyim
  • driver modeli 6.14.11.6218 olarak yazıyor CPU-Z programında, . . . ekran kartı kabının içindeki driver cd sinden yükledim , başka bir yerden yüklemedim hiç...
  • hiç mi yok ya, yardım edecek , hiç mi kimse yok
  • Hocam 1 kac saattir ugrasıyorum bende fakat bir çözüm bulamadım ara ara takılmalar oluyor...Ekran kartım Zotac 8800 GT...En son care olarak V1,1 patch indiriyorum pro street in...Tüm herseyi denedim yeniden windows bile kurdum fakat nafile.
  • NFS11: ProStreet'i kurarken PunkBuster'ı yüklerseniz oyun aşırı yavaşlıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper_as91

Arkadaşlar , sistemim şöyle

İntel Pentium D 3.21 GHZ CPU
    PALIT 8600 GT SONİC+ ( 256 mb,DDR3,128 bit,Pixel Shader model 4.0 bilmeyenler için)
    2 GB DDR2 Dual 1 GB 533 mhz ram ( dual channel )
    80 GB HDD
    400 W PSU
    Biostar 945GZ Micro SE anakart..

benim bilgisayar bu şekilde, ve Pro Street aşırı şekilde donuyor , Call Of Duty 4,Rainbow Six Vegas gibi oyunları full detail oynuyorum ama bu niye öyle yaptı , ? Pro street de 640x480 de bile donuyor , niye böyle oldu yardımcı olabilecek var mı ? driver sürümünden kaynaklanıyor olabilir mi ?

belki 640*480 de donması normal degil ama daha yüksek cozunurluklerde o makinada oyunun donup kasması gayet dogaldır olaya alışmak lazım önemli olan pc nin üstüne yakısına giymesidir

• quote:

Orjinalden alıntı: guneyonur

Hocam 1 kac saattir ugrasıyorum bende fakat bir çözüm bulamadım ara ara takılmalar oluyor...Ekran kartım Zotac 8800 GT...En son care olarak V1,1 patch indiriyorum pro street in...Tüm herseyi denedim yeniden windows bile kurdum fakat nafile.

hocam patch yüklersen 30 fps limiti geliyor söylemedi deme
  • Ekran kartı cd sindeki sürücüler eskidir. Ekran kartı sürücüsünü nvidia nın sitesinden güncellersen belki sorunun çözülür.
  • quote:

Hocam 1 kac saattir ugrasıyorum bende fakat bir çözüm bulamadım ara ara takılmalar oluyor...Ekran kartım Zotac 8800 GT...En son care olarak V1,1 patch indiriyorum pro street in...Tüm herseyi denedim yeniden windows bile kurdum fakat nafile.

o karttan bende de var kırıp atıcam zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frostban3

quote:

o karttan bende de var kırıp atıcam zaten...

Ben tek takılmayı crysis full detayda yaşıyorum. O da sanırım işlemci darboğazı yüzünden. Asus 8800gt NFS pro street de 1280x1024 de bütün ayarlar en üst düzeyde ayarlı AA 8x deyken biraz kasıyor ama AA 4X yapınca yağ gibi oluyor oyun. Hard disk dolu olmasına karşın bir takılma yaşamadım ( 1-2 gb boş yer kaldı)

Not: CPU da overclock varsa kaldırın. Biostan "load defaults " yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 12 Ocak 2008; 18:18:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zebeedy

Ekran kartı cd sindeki sürücüler eskidir. Ekran kartı sürücüsünü nvidia nın sitesinden güncellersen belki sorunun çözülür.

+1 bu arada bayram da kuzenlere gittigimde kuzenin laptopun da 7000 serisinden bi ekran kartı bulunuodu ve prostreeti hic takılmadan cok güzel bir sekilde oynuoduk görüntü flnda cok güzeldi[ayarlar medium du galiba dikkat etmedim ama kalite güzeldi :D ]

edit: oyunu silip tekrar yükle format at yani ben olsam öle yapardım cok ilginc bi olay cünkü :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 12 Ocak 2008; 18:35:22 >
  • Ben aşağıdaki sistemle 1204x768 4x aa herşey full 25-30 fpsde oynuyorum..
  • Kartın cd sinden çıkan driver eskidir her zaman.Kartın markası neyse ona göre
    sitesine girip ordan en güncel driver ı yüklemeyi dene bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.