Şimdi Ara

Bu Araçtan Uzak Durun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 150014299 nolu Ford Mondeo aracından uzak durun.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-mondeo-2-0tdci-selective-150014299/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
    Adamı aradım hiç bir boya değişen yok dedi.Fiyatta anlaştık, yarın servise çekeceğimi söyledim tamam olur gel dedi.
    Plakayı tramerden sorguladım 6 adet hasar görünüyor.
    Adamı aradım bu ne diye ''yok bişey sadece arka tamponla lastiklere çivi batmıştı onlar görünüyor' dedi.Şese numarasını isteyip yetkili servisten sorgulattım
    Ön Tampon
    Arka Tampon
    Ön Çamurluk
    Sağ kapı Sacı Değişenler.
    Adam galerici felan değil, şimdi ağzımdan küfür felan çıkar diye aramadım adamı ama lanet olsun böyle insanlara.

• Yalan söylemese, dürüstce anlatsa yine alacaktıniz belkide. Böyle yalan dolan iş yapanlari anlamak güç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız araç hiçte 30 binde gibi durmuyor.Km ile de oynanmış olabilir, çok yıpranmış duruyor araç.
  • ne insanlar var ya doğru şöylese canı çıkıcak sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de, depo neredeyse 1/2, menzil 229 km
  • İlanın neredeyse 3 aydır yayında olması her şeyi açıklıyor zaten.
  • kayıtlara rağmen bide illaki yok öyle bişey diye hala iddia ediyolar ya...
  • 6 adet hasar kaydına çividir çivi diyecek kadar pişkinliğe de pes yani..
  • İlan açıklamasında aslında her şeyi açıklıyor. Bu adam burnumun dibinde olmadıkça ne ararım ne de arabasına bakmaya giderim.
  • Onun yerine şu alınır:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sunroof-dizel-otomatik-2011-model-55-000-km-de-beyaz-selective-150508439/detay

Ama değişen ve ya boyalı işaretlememiş.Sİz zaten bakıyorsunuzdur alternatifine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Arkadaşlar 150014299 nolu Ford Mondeo aracından uzak durun.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-mondeo-2-0tdci-selective-150014299/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
    Adamı aradım hiç bir boya değişen yok dedi.Fiyatta anlaştık, yarın servise çekeceğimi söyledim tamam olur gel dedi.
    Adamı aradım bu ne diye ''yok bişey sadece arka tamponla lastiklere çivi batmıştı onlar görünüyor' dedi.Şese numarasını isteyip yetkili servisten sorgulattım
    Ön Tampon
    Arka Tampon
    Ön Çamurluk
    Adam galerici felan değil, şimdi ağzımdan küfür felan çıkar diye aramadım adamı ama lanet olsun böyle insanlara.

Yalnız aracın arkadan fotorafını hiç koymamış çakal

• Aldatma pesinde olan biri servise araci sorgulatin diye sasi no vermez, plakayi acik birakmaz.

• Millete güven kalmadı maalesef... Her zaman söylüyorum, en baştaki bakan yalancı dolancı hırsız olduktan sonra halk ne halt etsin di mi...

Malum site ilgili yaşadıklarımı yazsam roman olur... Ayrıca o parayı verdikten sonra sıfır araç bak derim...
  • Sövsen yarabbi şükür der günaha girersin.
  • eğer saklarsa dikkat çeker, belki sazanlarım diyerekten şüpheye yer vermemek için açık bırakıyor aklınca

• keşke önce tramerden sorgulatsaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

Yalan söylemese, dürüstce anlatsa yine alacaktıniz belkide. Böyle yalan dolan iş yapanlari anlamak güç.

Yok yok almıyorlar, hatta bu araç kazalı 10 bin daha indirim yap diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav zaten sorgulatınca aracın neyi var neyi yok çıkıyor piyasaya. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.

edit: Ulan km ile oyna da bu kadar belli etme. Direk 30000 yapmış. Bari salla bir şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 27 Mart 2014; 20:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Yav zaten sorgulatınca aracın neyi var neyi yok çıkıyor piyasaya. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.

edit: Ulan km ile oyna da bu kadar belli etme. Direk 30000 yapmış. Bari salla bir şeyler.

Yok öyle değil
    Geçen hafta kelepir dizEl kapatacağım diye pert alıyordum direkten döndüm
    Tüm sorguları tertemizdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnDiViT

Arkadaşlar 150014299 nolu Ford Mondeo aracından uzak durun.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-mondeo-2-0tdci-selective-150014299/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
    Ön Tampon
    Arka Tampon
    Ön Çamurluk

malesef öyle "adamlar"dan bolca bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fds14 -- 27 Mart 2014; 21:32:04 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.