Şimdi Ara

Bu arabaların değeri nedir? Lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aşağıdaki araçlar arasında seçim yapmakta zorlanıyorum.Bekarım tek yaşıyorum. Genelde haftasonları gezmek için kullacağım hemen satmayı düşünmüyorum.
    Nisan Almera
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-2007-model-nissan-almera-1.5-tekna-lpg-li-41.300-km-170555921/detay

Mitsubishi Colt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mazotu-kokluyooo-170061511/detay/

Fiyatları makul mü?
    Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tm.karahan -- 3 Temmuz 2014; 19:14:01 >

• 8 yaşında ve lpgli arabanın 40 bin km de olması da ayrı bir hoş.
    ilan temsiliyse ben yine de colt 1.5 did kovalarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyradel -- 3 Temmuz 2014; 19:34:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflara bakınca içi yeni gibi duruyor. bilmiyorum
  • Sigmatürk denizli opel yetkili servisi. Araçta bir oynama olmayacağını düşünüyorum. Bana soracak olursanız bagaj ihtiyacınız yoksa colt derim. Coltun fiyatı uygun duruyor ama km tam ağır bakım sınırında. Ağır bakımları yapılmamışsa 1500 tlye yakın masrafı var.

• bu yaş aralığındaki ve kilometredeki colt'un fiyatı nedir sizce
  • Olabilir o kmlerde olmasi. Dun otokopa gittim. 2004 model vectra 43binde servis bakimliydi. Olunca oluyor...

Ancak o nissan ilanina ayar oldum. Ne laubali ilan o oyle. Adam gibi aciklamada yok. Boyle adamin arabasindan suphe ederim ben.

• Denizli esnafi paraya tok hele opel bayi hiçbirşey yazmadan yine satar o yüzden normal

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    denizli arabaları nasıl olur ki, benim de beğendiğim bir kaç araç var
  • Daha düşük km li cold olabilir Nissan bende şüphe uyandırdı
  • Dizel motorlar 100.000 km'den sonra problem çıkartma ihtimalleri nasıl? Sizce sıkıntı çıkartır mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.