Şimdi Ara

Bu akşam veya yarın akşam alınacak ACiL! Yardım! DV6-3046ST WW042EA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu başlıkta yazdığım HP Pavilion DV6-3046ST WW042EA marka ve modelli laptop ı nasıol bilirsiniz...

internetteki incelememde oyun performanslarının gayet iyi olduğunu gördüm son çıkan DX11 oyunlarındaki fps leri en yüksekte olmasa da orta derecede gayet hızlı oynanabilirliği gayet iyi gözüküyor...

bununla beraber bana işlemci ve ram ortak performansı da oldukça lazım oluyor... lakin film kes birleştir ve ses kayıtları yapıp bunların render edilmesi gibi işlemler de yapıyorum...

bu laptopla bu beklentilerimi ne derece karşılayabilirim?

şimdiden teşekkürler...

özellikler;

işlemci i5 520M
    ram 4 GB DDR3 1066 MHz
    Ekran kartı ATI HD 5650 1 GB
    Hard disk 320 MB 7200 RPM

• Özellikler itibariyle ihtiyaçlarınıza birebir olduğunu düşünüyorum..
    Yeni DV6 serisiyle alakalı forumdaki konu başlığına göz atmanızda fayda var.. artı ve eksiler mümkün olduğunca belirtildi :http://forum.donanimhaber.com/m_40598437/tm.htm
  • Dv6 Kullananlar Külübünde kullanıcı yorumlarını bulaiblirsin. Senin kararına %100 etki eder...
  • yukarda verdiğiniz linki neredeyse tümüyle okumaya çalıştım...

3046st kullanan dikkatimi çekmedi diğer modeller var yanlız 3046st pek yok sanırım...

sol alt tarafın ısınmasından bahsedilmiş... tek sorun bu mudur? bir de recovery disk oluşturmada bazı sıkıntılardan bahsedilmiş...

performansından gayet memnun kullanıcılar... öyle gözüküyor da direkt bu modelin bi incelemesi mevcut mu acaba siz benden daha bilgilisinizdir bu konuda... ilk HP im oalcak benim

bu zamana kadar toshiba kullanıcısıydım... bunu gözüme kestirdim aldım alacam acil bikaç ibşi okumam lazım direk bu modelle alakalı...

bu konuda yardımcı olaiblir misiniz...

teşekkürler...

• Toshiba ile HP arasında ısınma farkı pek yok. Performasnı güzel dv6 serisinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infsphinx

yukarda verdiğiniz linki neredeyse tümüyle okumaya çalıştım...

3046st kullanan dikkatimi çekmedi diğer modeller var yanlız 3046st pek yok sanırım...

sol alt tarafın ısınmasından bahsedilmiş... tek sorun bu mudur? bir de recovery disk oluşturmada bazı sıkıntılardan bahsedilmiş...

performansından gayet memnun kullanıcılar... öyle gözüküyor da direkt bu modelin bi incelemesi mevcut mu acaba siz benden daha bilgilisinizdir bu konuda... ilk HP im oalcak benim

bu zamana kadar toshiba kullanıcısıydım... bunu gözüme kestirdim aldım alacam acil bikaç ibşi okumam lazım direk bu modelle alakalı...

teşekkürler...

3046'yı kullanacak ilk kişi siz olacaksınız.. başka sitelerde de incelemesini bulmak pek mümkün olmayacaktır herhalde.. Özelliklere göre 3040 ile aralarında herhangi bir fark olmadığı için 3040 kullananların yorumlarını referans almak doğru olabilir diye düşünüyorum..

Sadece dikkat etmeniz gereken konu kasanın plastik olup olmadığıdır.. select editon'ların bazılarının kasalarının plastik olduğu söylenmişti dikkatli olmakta fayda var..

• gayet güzel makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

quote:

yukarda verdiğiniz linki neredeyse tümüyle okumaya çalıştım...

teşekkürler...

3046'yı kullanacak ilk kişi siz olacaksınız.. başka sitelerde de incelemesini bulmak pek mümkün olmayacaktır herhalde.. Özelliklere göre 3040 ile aralarında herhangi bir fark olmadığı için 3040 kullananların yorumlarını referans almak doğru olabilir diye düşünüyorum..

Sadece dikkat etmeniz gereken konu kasanın plastik olup olmadığıdır.. select editon'ların bazılarının kasalarının plastik olduğu söylenmişti dikkatli olmakta fayda var..

teşekkürler...

bu 3046 st ve et uzantılar ne ifade etmektedir HP de?

kasa plastik olabilir dediğiniz alüminyum kasa kısmının plastik olması mı? düşme çarpma harici bir etkisi olacağını düşünmüyorum... ama tabii düşünce laptop direkt pert o da bi gerçek... onu da göz önünde bulundururum...

bu ST ev ET uzantılar hakkında bilgi rica edebilir miyim...

• ben siparişi verdim malüm boludayız hafta sonuna anca gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardent_boy -- 4 Ağustos 2010; 16:29:22 >
  • bu bilgisayardan mı sipariş ettin...

hayırlı olsun güle güle kullan...
  • Hayırlı olsun...
  • İnternetten sipariş edeceksin sanırım ben vatan,bimeks tarzı perakende satış yapanlarda 3040ST modelini gördüm ancak R580 de karar kıldım.Cihazın piyasaya yeni çıkmasıda beni düşündüren diğer özelliği.Yani bu seride kronik bir sorun varmı yokmu daha belli değil.Malum HP eski kasa dv6 larda bu konuda sabıkalı..Kronik bir sorunu olmadığını farzedersek güzel bir kampanyayla alınabilecek bir bilgisayar..
  • yok internetten sipariş vermeyeceğim... mağazadan alınacak makina...

dv6 larda kronik bir sorun mu var ki?

bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilir mi lütfen...
  • electro world dan sipariş verdim arkadaş çalışıyor orda
  • quote:

yok internetten sipariş vermeyeceğim... mağazadan alınacak makina...

Eski DV6 serisinde bu tür sorunlar vardı.. özellikle ısınma ve fan sesi gibi..
    Ancak 3000 serisinde herhangi bir problem yok.. Yeni serinin forumda 20-25 dolayında kullanıcısı mevcut bugüne kadar kronik diyebileceğimiz bir hataya rastlayan olmadı..
  • infsphinx dostum aldın mı cihazı
  • üstat vazgeçtim o işten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infsphinx -- 6 Ağustos 2010; 14:36:11 >
  • quote:

Bu modeli hangi mağazada buldun dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardent_boy

electro world dan sipariş verdim arkadaş çalışıyor orda

Hangi electroworld'den sipariş verdin?İnceleme fırsatın oldu mu?Tavsiye eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquaregia

quote:

Bu modeli hangi mağazada buldun dostum?

electro world kartal magazası en yakın zamanda inceleme ve yorumlarımı ekleyecem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.