Şimdi Ara

BU AKP İSTİKRARLIĞI NEREYE KADAR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaş benim anlamadığım konu ülkenin hali ortada benzin,mazot vs fiyatları ve enfilasyon ortada ülke gün geçtikçe daha da yaşanmaz bir hal alıyor. Ötv , kdv derken gün geçtikçe daha fazla vergi ödüyoruz ve bunu anlatmama rağmen ailemle bile tartışamıyorum direk verdikleri cevap ; Yok iktidar yokken eczaneden ilaç alamıyorduk , muayene olamıyorduk . Yol yapıyorlar hastane yapıyorlar . Bunlar devletin zaten görevi yol , hastane , okul yapmak neden ekstra bir veli nimetmiş gibi görülüyor anlam veremiyorum . Farklı ülkede yol , hastane , okul yok mu ? Onlar neden bu durumda değiller deyince de sanki muhalefet partileri gelince daha mı iyi olacak diyorlar.

Not : Yazım ve imla hataları için kusura bakmayın beyler .

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Ver mehteri verrr
  • Din en büyük etmen. Buradaki sorunlar dolar, taciz, ekonomik çöküşler hiçbiri bir yobazın gözünde önemli değil allah diyor vuma namazı çıkışında kameralara el sallıyor mu yeter. Zaten dünya hayatı fani alnı secdeye değen adam önemli milyonlar kaçırsada önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır istikrar sürsün Türkiye büyüsün diyorduk noldu şimdi? Geçen büyüme rakamlarımıza bakmadınız herhalde. Dünyayı solladık dünyayı. Üstelik geçen sene darbe atlatarak bunu başardık. Artık AKP iktidarının ve reisin gücünü anlamış ve büyük resmi görmeye yaklaşmışsınızdır umarım.

• Dumisini kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o kadar solladık ki diğer ülkeler bize bi 50 sene yetişemez herhalde.
  • tnryldz60 T kullanıcısına yanıt
    Tabi ki böyle bir şey olamaz. Ancak milletimiz istikrar demeye devam ettikçe bize yetişmeleri imkansız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.