Şimdi Ara

Bu Adam Script mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabah oyunda Jinx oynayan bir oyuncuyu başta takım arkadaşları olmak üzere ben hariç 8 kişi hileden raporladı. Öncelikle adam oyun içinde benim q'lara (morgana) bolcana yakalandığı için ben adamı savundum. Yani ortada dodgeladığı pek bir şey yok.
    Lakin sıçraları garip biraz. Sıçraları görünce kendisine belki refleks, belki şans, belki böyle benim bilmediğim bir script vardır diyerekten pozisyonları sorma ihtiyacı hissettim.

Ben kendisini ekledim, pozisyonları kaydedeceğimi, yayınlayacağımı, script ise ticket atacağımı söyledim.

Bu adam script mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoKe -- 7 Nisan 2018; 18:34:48 >

• Script kesinlikle değil, olsaydı o Q'yu yürüyerek de dodgelardı.
    Kaldı ki pasifi devrede bir jinx'in normal şartlarda da yürüyerek kaçması lazım, adam üstüne sıçra savurmuş

Sanki sıçra'yı agresif atmak istiyormuş da, tam o sırada Q gelince son hamleyle elini sağa çevirmiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 7 Nisan 2018; 17:5:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Script kesinlikle değil, olsaydı o Q'yu yürüyerek de dodgelardı.
    Kaldı ki pasifi devrede bir jinx'in normal şartlarda da yürüyerek kaçması lazım, adam üstüne sıçra savurmuş

Sanki sıçra'yı agresif atmak istiyormuş da, tam o sırada Q gelince son hamleyle elini sağa çevirmiş gibi.
    Zaten q'larıma bolcana yakalandı. Yani "adama çamur atmayın dedim" oyunda. Bariz skillere yakalanıyor.

Burada mevzu olan sıçra'yı nasıl kullandığı?

İlk videoda ne olmuş peki?

Yasuo rüzgarına sıçra atayım derken yasuo da sıçra atınca böyle bir şey mi oluşmuş acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoKe -- 7 Nisan 2018; 17:21:48 >
  • Değil dia üstü birinin normal oynaması gerektiği gibi oynamış çok yüksek elo olsa yürüyerek doçlayabilirdi script olsa normal yasuo q su bile yemiyorlar xD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VoKe V kullanıcısına yanıt
    Etkiye tepki refleksi, yasuo sıçra atınca o da sıçra atmış. Yasuo'nun hortum stack'i olduğunu da biliyor, eli sıçrada duruyor. Yani ben de öyle bir pozisyonda olsam aşağı yukarı aynı şekilde atardım zaten, scriptlik diyemem. Diğer videoda script olmadığı daha net anlaşılıyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 7 Nisan 2018; 17:59:30 >
  • 8 report :D. Boyleleri cok varya klasik dodgelere bile script diyip raporluyolar tr dia kardeslerimiz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 300 maç script jinx maçım var.

bariz script hem de paralı script kullanıyor
  • Script ise parasına yazık yürüyerek dodge atılabilecek şeylerden flashla kaçıyorsa.
  • Üzdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskidendi her skili doclayan script kullanımı. Şimdi daha profesyonel anlaşılmaz oluyor. Görüşü olmayan yere skil spamlayan adamı reportladim ama ban yemedi. Oturup inceledikleri yok. Bir dalga olarak banlaniyor bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence değil. Özellikle 2. videoda kendisine isabet etmesi bile zor görünen Morgana Q yeteneğine flash atmış. Halbuki sadece dursa skill önünden geçip gidecek.

En azından bana hiç hile gibi gelmedi.
  • script olabilir çünkü bana da attığı flashlar ilginç geldi, lakin öyleyse riot er geç tespit edecektir artık bu konuda çok titiz davranıyorlar scriptlerin sunucu tarafına gönderdiği komutları tespit edebiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_31

script olabilir çünkü bana da attığı flashlar ilginç geldi, lakin öyleyse riot er geç tespit edecektir artık bu konuda çok titiz davranıyorlar scriptlerin sunucu tarafına gönderdiği komutları tespit edebiliyorlar.
    artık max 1 haftada ban atıyorlar scripte. kullandığı ve istemciyle oynadığı otomatik olarak tespit ediliyor.

not: 10+ çarı scriptten perma yemiş eski bir script kullanısıyım.

yaklaşık 300 maç jinx script ile oynadım ve bu jinx kesinlikle script. hem de paralısını kullanıyor. yaklaşık 200 liralık bir şey kullanıyor ve her ay satın aldığı scripti kullanmak için 10 dolar abonelik ücreti veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7C18139D2

artık max 1 haftada ban atıyorlar scripte. kullandığı ve istemciyle oynadığı otomatik olarak tespit ediliyor.

not: 10+ çarı scriptten perma yemiş eski bir script kullanısıyım.

yaklaşık 300 maç jinx script ile oynadım ve bu jinx kesinlikle script. hem de paralısını kullanıyor. yaklaşık 200 liralık bir şey kullanıyor ve her ay satın aldığı scripti kullanmak için 10 dolar abonelik ücreti veriyor.

Alıntıları Göster
    yani ama adam yürüyerek dodge atmayı kapatmış muhtemelen "dodge on dangerous" açık (sen anlarsın demek istediğimi), eğer gelecek hasarı hesaplıyor script ölecekse flash atıyor tahminim öyle

• script kullanan bi low bu
  • Buna script diyen biriyle pek bir lol muhabbetine girmem. 2inci attığın videoda hiçbir script morgana Q suna o kadar uzak rangeden o move speed ile asla flash atmaz. Script olmayan bir oyuncunun dahi o rangeden çok çok rahat dodgelayabileceği bir Skill'e flash atmak scriptlik bir şey değil. Atarsa da attığı flash Q nun gittiği yere doğru değil zıt yöne olur :)

Konuyu görünce aklıma şu geldi allah affetsin Bu Adam Script mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34HIL34 -- 8 Nisan 2018; 7:53:51 >

• Cruella kullanıcısına yanıt
    Buna script diyenlerin lol nicklerini alıp ranked yasaklayalım
  • Arkadaşlar bu scriptlerden pek bir şey anladığım söylenemez. Daha önce hiç kullanmadım lakin dodge script'in de ne olduğunu biliyorum. Oyunda da dodge script olan birini anlayabiliyorum.

Lakin bugün öğrendim, cidden flash script diye bir şey de varmış. Bilen biri varsa açıklasın bu flash script'in mekanizması nedir çalışma mantığı nedir, nasıl anlaşılır.

Mesela flash scriptin çalışıp çalışmayacağını yukarıda videolar üzerinden bilen biri anlatsın. Ya da birisinin flash script olduğu nasıl anlaşılır, anlatsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoKe -- 8 Nisan 2018; 16:11:46 >
  • Bana script değil gibi geldi. Bu arada ilk videoda yasuo çok kötü oynamış yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değil. Bazen refleksle yapılabilecek şeyler bunlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.