Şimdi Ara

Brother MFC-6490CW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yazıcıyı almak istiyorum ama emin olamıyorum.
    Elimde şuan Epson DX9400F ile Canon LBP-5050 lazer renkli yazıcı var.
    Epson'da ilk zamanlarda orjinal kullanıyodum sonradan cescesoru buldum ve dolabilen kartuşlardan aldım.
    Bir süre öyle kullandım sonrasında renkli çıktı alırken renkler karışmaya başladı.
    Bende uğraşmaktan bıktığımdan sadece siyahı doldurdum ve siyah çıktı özelliğini kullandım.
    Bunun üzerine canon'u aldım renkli çıktı almak için ancak doğru düzgün baskı almadığım halde çabucak sorun vermeye başladı.
    Canon'u sadece 1 kere doldurttum sorun yaşayınca birdaha doldurtmadım malum 180 liraya doluyor.
    Şimdi ikisinide devre dışı bırakıp bu yazıcıyı almak istiyorum.
    Tanklı sistemlerden takılabiliyor sanırım ancak kullanıcılarından bilgi almak istiyorum.
    O kadar para verip sonrasında tekrar sorun yaşamak istemiyorum.
    Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

• doldurma mürekkep kullanıpta sorun yaşamayan çok çok az
    sorun yaşamayan veya memnun olan da daha yeni kullanmaya başlamıştır....
    3-4 dolum sonrası yazıcılar dökülmeye başlıyor ve arızaları da garanti dışı kalıyor
    sonradan dolumcuların reklamlarına bakmamak lazım asıl kullanan ve bundan dertli olanların laflarına bakmak gerekir...tüccarın derdi para kazanmak sonuçta

arızalrın bu kadar yaygın olmasının sebebi de Türkiyeye kaliteli mürekkep gelmemesi veya kaliteyi uzun süre muhafaza edememeleri
    genellikle ve kesinlikle tek sorun mürekkep kalitesidir.....
    bunu bazıları inkar edebilir ama pazarlama ve satış kayıgısı olan bir tüccardır bundan emin olun...derdi malını satmak...

benim önerim orjinal kartuju ucuz olan bir yazıcı tercih etmenizdir....
    araştırmanızı bu yönde yapın....
    çünkü Türkiyeye kaliteli doldurma mürekkep geleceği yok, gelse de çok pahallı olup tercih edilemeyeceği aşikar

• O halde ucuz işimizi görecek makineleri tercih edip, mürekkepten kaynaklanan sorunlarından kurtulmak için yeni bir yazıcı almak olacak.
  • ben brother mcf 6490 ı 1 yıldır kullanıyorum süper bir cihaz çok kaliteli ve kullanışlı sadece orjinal kartuşları pahalı bende o yüzden kolay dolabilen kartuş ve muadil mürekkep kullanıyorum eğer fotograf basmacaksanız sadece renkli ve siyahbeyaz çıktı için kullanacaksanız muadil ürünler yeterli kalitede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.