Şimdi Ara

Brother HL-2130

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben brother hl-2130 u yaklaşık bir saat önce yeni aldım. İlk başlarda bir kaç çıktı aldım. Ama şimdi ise alamıyorum. Word'den yazdır dediğim zaman yazıcı görünmüyor. Denetim masasından ise yazıcıdan sınama sayfası yazdır dediğimde sınama sayfasını yazdırıyor. Hiç bir şey anlamadım. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem62

Arkadaşlar ben brother hl-2130 u yaklaşık bir saat önce yeni aldım. İlk başlarda bir kaç çıktı aldım. Ama şimdi ise alamıyorum. Word'den yazdır dediğim zaman yazıcı görünmüyor. Denetim masasından ise yazıcıdan sınama sayfası yazdır dediğimde sınama sayfasını yazdırıyor. Hiç bir şey anlamadım. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

yazıcı varsayılan mı? officede problem var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYYUNUSX -- 2 Şubat 2013; 12:37:07 >
  • Hayır çevrim içi. Mesela internet explorer üzerinden çıktı alabiliyorum fakat chrome ve office word üzerinden çıktı alamıyorum yazıcı görünmüyor:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem62

Hayır çevrim içi. Mesela internet explorer üzerinden çıktı alabiliyorum fakat chrome ve office word üzerinden çıktı alamıyorum yazıcı görünmüyor:(

PM attım
  • Yazdırma biriktiricisini yeniden başlat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.