Şimdi Ara

Bronzdan Silverdan çıkamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında ben iyiyim ama takım feedliyor diyenlere bundan sonra pişkin pişkin güleceğim, aşırı derecede sinirlerim bozuldu

Sen bi nane değlisin bu kafayla zoooooooor be yavrum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de la soul -- 9 Mart 2014; 16:37:35 >

• Bronz-silver diyorsunuzda ben golddan çıkamıyorum diyenlere de sinir oluyorum. Bende gold ligindeyim ama gold low dolu belki bende öyleyimdir ama silver-gold-plat çok farklı değil bence Trde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Bronz-silver diyorsunuzda ben golddan çıkamıyorum diyenlere de sinir oluyorum. Bende gold ligindeyim ama gold low dolu belki bende öyleyimdir ama silver-gold-plat çok farklı değil bence Trde.

Abi bi çocuk rica etti 10 kere serilere çıktım düştüm şunu çıkart diye. 5 maçta kanser oldum. Hesabı satıp weste geçtiğime tekrar şükrettim. West 10 levelde inanmazsınız ama mükemmel nezih bir ortam var tavsiye ederim Küfürsüz oyun olsun arada trollere razıyım.
  • quote:

Bronz-silver diyorsunuzda ben golddan çıkamıyorum diyenlere de sinir oluyorum. Bende gold ligindeyim ama gold low dolu belki bende öyleyimdir ama silver-gold-plat çok farklı değil bence Trde.

Hocam elonu yükseltmeye bak, ben plat 5e çıktım geçen, plat 1 arkadaşla duo giriyorum ve golddan sonra oyunlar acayip değişti. Belki 10 maç üst üste kazandığımdan mmr arttı, bu yüzden böyle ama kesinlikle altın ve gümüşe benzemiyor. Bildiğin 10 maçta sadece 2-3 adam çıkıyor platı haketmeyen. Platın tamamı low diyenler bence oraya hiç gelmemiş adamlar. Umarım sen de en yakın zamanda çıkarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shyvana

quote:

Hocam elonu yükseltmeye bak, ben plat 5e çıktım geçen, plat 1 arkadaşla duo giriyorum ve golddan sonra oyunlar acayip değişti. Belki 10 maç üst üste kazandığımdan mmr arttı, bu yüzden böyle ama kesinlikle altın ve gümüşe benzemiyor. Bildiğin 10 maçta sadece 2-3 adam çıkıyor platı haketmeyen. Platın tamamı low diyenler bence oraya hiç gelmemiş adamlar. Umarım sen de en yakın zamanda çıkarsın.

Dostum bu sezon lig çıkmak zor olmadığı için yüksek liglerde hak etmeyen adamlar olabiliyor. Ben goldum ama plat2 hesapla da baya ranked attım sorun şu ki ya sizin takım süper oluyor ya karşı takım. Çekişme olan maç çok az :(

Ama Haklısın belki de mmr sebebiyle öyledir, mmr yükseltmeye odaklanırım bende, kaliteli oyunlar oynayabilirim inşallah yakın zamanda :)

• Sanki diğer liglerden 2 günde çıkıyorsun
  • genjj bak cangıl ww top mid kayle sup alistar malp veya morgana adc yorum yapamam fazla adc oynamıyorum..bunlar ile kazanma oranın yükselir eğer gerçekten iyi oyuncu isen zaten supta iyi dürtebilip adc yi koruyorsan diğer lane lerde farm yapabiliyorsan cangılda 2 3 kill aldımı zaten ww öküz gibi oluyor can çalması sayesinde mana bitmediği veya item almayacağın süre içinde base atmaya bile gerek kalmıyor.. bunlar ile çıkarsın...Ama illa diyorsn ki ben iyiyim ama feederler denk geliyor diye.geceleri gir o zaman 11 12 den sonra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.