Şimdi Ara

Brink basligi neden kaldirildi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun burada brink basligi vardi, hatta oyunun IGN tarafindan aciklananan puanini girmistim. Sonra bugun bir daha baktim, baslik ucmus. Oyun resmi olarak satista. Eski baslikta korsanla ilgili bir konusma da yoktu. Yoneticiler bu basligi neden kaldirdi anlamak mumkun degil!!!!

• Aynen bir tartışmamı oldu acaba dedim bende ne oldu diye soracaktım hatta amaç ne anlamadım..Ya da oyunun durumu o kadar vahimki kaldırmak istediler..
  • Ben de 10 dkdır başlığı arıyordum. Boşuna aramışız desene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Ben de 10 dkdır başlığı arıyordum. Boşuna aramışız desene...

Gitti 10 dk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Ben de 10 dkdır başlığı arıyordum. Boşuna aramışız desene...

Gitti 10 dk.

Neyse sağlık olsun...
  • Bilen yok mu yahu ne oldu yanlışlıkla silmediler ya..Yoksa yanlışlıkla mı silindi..
  • Yöneticiler oyunu oynayana kadar bu tip başlıklar yasak gençler, mahşer, troop rds heran fatality çekebilir ayık olun
  • Oyun zaten çöp, başlıkta çöp kutusuna gitti demek.
  • Oyun gerçekten dibe vurmuş :) Geliştirme aşamasındayken gerileme aşamasına girmiş sanırım oyun zira ilk başlarda çok güzel duruyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyun zaten çöp, başlıkta çöp kutusuna gitti demek.

• Bende oyunun yorumlarına bakayım bi çıkmış dedim bulamadım neden kaldırdılar ki acabaYönetici oyunu beğenmeyip parasının boşa gitmesine sinirlenip silmiş olabilir
  • ne iş anlamadım bende konu niye silindi,iyice zıvanadan çıktı burası,illegal birşeymi paylaştık ki konu silindi
  • quote:

muhaha güzel espiri dostum
  • quote:

• ya sanki var ya neden olduğunu bilmiyormuş gibi gıcık gıcık bi de konu açıyorsunuz.
  • oyun okadar kötümü gerçekten ? ilk başlarda neler diyorlardı 3-4 bitirmenize rağmen sıkılmicaksınız falan
  • PC versiyonunu deneyeceğim bugün.
  • Oyun çok fena çöp arkadaşlar, yöneticiler de anladı galiba, direkt kirlilik yapmasın diye temizledi ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Oyun çok fena çöp arkadaşlar, yöneticiler de anladı galiba, direkt kirlilik yapmasın diye temizledi ortalığı

vay canına okadar yani
  • arkdaşlar oyunu 10-15 dk kadar oynadım bana göre güzel değil...düşündüğüm gibi bir oyun olmadığını gördüm ve hayal kırıklığı yaşadım resmen..Oyunu oynamayan arkadaşlar bence bir şey kaçırmamıştır diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 11 Mayıs 2011; 17:38:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.