Şimdi Ara

Brightest Flashlight uygulaması kullanıcıların bilgilerini satıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Divinity

3. parti bir programa ihtiyaç yok ki zaten android'in kendisinde assist light diye bir widget var.

Sanırım bu Samsung'un koyduğu bir özellik çünkü 4.1.2 yüklü S3'ümde widget olarak "yardımcı ışık" var ama saf Android 4.3 yüklü olan Nexus 10 tabletimde böyle bir uygulama da widget da yok...
  • Heryerde güvensizlik var sadece akıllı telefonlarda değil kişisel bilgilerinin çalınmasını istemiyorsan teknolojiden tamamen uzak olman lazım ki buda imkansız artık telefoncuda bile kimlik fotokopin varsa gerisini sen düşün.
  • Ulan kendi devletimiz bizi fisliyor, sucu bucu iki eli var iki gözu var diye. Elin oglu fişlemis cokmu. Nası bi memlekette yasıyosak.
    Devlet fişliyor, basbakan cıkıp fişledigmizi gazteciler ortaya cıkardı deyip halka gaztecileri sikayet ediyor. Ustune suc duyurusunda bulunuyor.
    Ozur desem degil kabahat desem degil. Lan askerleri basımızdan def ettik biyol baskası gorevi devraldı. Bende mahalledeki kedi kopegi fislicem anasını satiim.
    Yiyosa benide desifre edin.
  • 4.3 ile app ops gelmesi iyi olmus ama htc oneda daha gecmedim 4.3 , kotu diyorlar 4.4 ins erken gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica obama v.putin gibi isimlerde akill cep telefonu yok bunlarin parasi mi yokta almiyor :)

• Adana'da olay olması gibi,gayet doğal haberler gelmeye başladı.

• zaten boyle kullanici bilgilerini calan bircok uygulama var. sasirmadim bende acikcasi.

• Bir güncelleme ile kullanıcıya hangi izinleri verip vermeyeceğine karar verme hakkı sağlanmalıdır. Sırf bu yüzden program kullanamayacaksak hiçbir anlamı yok.

• sanki ios ta çalınmıyor

• Denetimsizlikten çöplüğe dönen play store'un sonuçları bunlar. Google işi artık ciddiye almalı sayı kasacağım diye çöp uygulamalarla doldu market. Tek resimden uygulama yapan var ya...
  • Suçu birazda kendinde aramalı bi insan. Çok da gerekli olmayan önce ios'da mı çıktı android'de mi bilmiyorum bi flash alert programı ve ücretsiz, altı üstü flash yanıp sönecek bunun için tonlarca izin isteyen uygulamayı yüklersen olacağı budur. Açıp bakarsın izinlere içine sinmediyse çok lazım olsa bile indirmezsin alternatif arasın. Ayrıca bu reklam mesajı alan arkadaşlara soruyorum telefon numaranızı internet ortamında hiç mi bi yere yazmadınız ? En basiti benim hattım yeni internette de sadece yazdıysam Coca-Cola kırmızı kasa kampanyasında yazıp kullandım bana da reklam mesajı gelmeye başladı. Saçma salak yerlere üye olurken de veriliyo bu bilgiler. Tuttur.com , mackolik.com adamlar üyelik onayı için telefon onayı da koymuş hiç mi yok aranızda oralara üye olan ve bilgilerin paylaşılmadığının garantisini verebilecek olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Ulan kendi devletimiz bizi fisliyor, sucu bucu iki eli var iki gözu var diye. Elin oglu fişlemis cokmu. Nası bi memlekette yasıyosak.
    Devlet fişliyor, basbakan cıkıp fişledigmizi gazteciler ortaya cıkardı deyip halka gaztecileri sikayet ediyor. Ustune suc duyurusunda bulunuyor.
    Ozur desem degil kabahat desem degil. Lan askerleri basımızdan def ettik biyol baskası gorevi devraldı. Bende mahalledeki kedi kopegi fislicem anasını satiim.
    Yiyosa benide desifre edin.

Cemaat is dedected

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.