Şimdi Ara

BREAKING BAD AĞLAMA DUVARI KULLANIMA AÇILMIŞTIR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben boşluktan çıktım kimyager oldum. Meth yapmak isteyenler pm pls.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Evet, bazen BB'yi bitirenlerin bu söylemlerle diziyi çok abarttığını düşünüyorum, ama herkesin kendi fikri sonuçta. Rahatsız oluyorsanız, bu tip mesajları okumazsınız, ya da bu üyeleri bloklarsınız. Onların bu mesajlarından ziyade, bu tip açılan konular daha rahatsız edici bana göre. Bırakın herkes istediği gibi diziyi yorumlasın.

Sen imzandaki dizilerin hepsini izleyecek vakti nereden buldun hocam?
    Lütfen yanlış anlama gerçekten trollemiyorum, bir işte çalışıyor musun ve yaş kaçtı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: - Ramses

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Evet, bazen BB'yi bitirenlerin bu söylemlerle diziyi çok abarttığını düşünüyorum, ama herkesin kendi fikri sonuçta. Rahatsız oluyorsanız, bu tip mesajları okumazsınız, ya da bu üyeleri bloklarsınız. Onların bu mesajlarından ziyade, bu tip açılan konular daha rahatsız edici bana göre. Bırakın herkes istediği gibi diziyi yorumlasın.

Sen imzandaki dizilerin hepsini izleyecek vakti nereden buldun hocam?
    Lütfen yanlış anlama gerçekten trollemiyorum, bir işte çalışıyor musun ve yaş kaçtı?

Hocam ben 2010 yılının başından beri yabancı dizi izliyorum, neredeyse 5 yıl oldu. Bunca zamandır 40 civarında dizi izlemiş olmam o kadar garip değil, inan bana. Kaldı ki, bu forumda benden çok daha fazlasını izleyenler de var. Bu kadar dizi izlemiş olmanın çalışıp çalışmama veya yaşla ilgisi yok, tamamen zamanla alakalı bir durum. Bu denli uzun süredir dizi izleyen biri, muhakkak bana yakın hatta benden daha fazla dizi izlemiştir emin ol.

• Bitti biteli baska dizilere alisamdim. Boşluktayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    True Detective, Hannibal yer bu diziyi.Overrated dedikleri tarzdan bi dizi.Basit ötesi dandik aksiyon filmini diziye çevirmişler işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 2 Ocak 2015; 18:13:33 >
  • an itibariyle bitti bana birşeyler oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

True Detective, Hannibal yer bu diziyi.Overrated dedikleri tarzdan bi dizi.Basit ötesi dandik aksiyon filmini diziye çevirmişler işte

Bu arkadasla zevklerimiz aynı gecen 3 idiots ile ilgili de dusuncelerimi yansitan bir yorum yazmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Walter White Ölümsüzdür..

• Her sabah ekmeğin kenarını yeme alışkanlığım var ve yumşak kısmını sona saklıyorum. Ve bu bana her sabah BrBa'yı hatırlatıyor :(

Gerçekten unutmak mümkün değil bu diziyi...

• Ulan şu güzide diziyi aksiyon filmi sanıp "Walter milleti katleett yeeeaaa" diyen veletlerin yüzünden dizi tam anlamıyla ele ayağa düştü yav. Arkadaş dizi bittiyse bitti bu kadar uzatmanın anlamı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Her sabah ekmeğin kenarını yeme alışkanlığım var ve yumşak kısmını sona saklıyorum. Ve bu bana her sabah BrBa'yı hatırlatıyor :(

Gerçekten unutmak mümkün değil bu diziyi...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.