Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.980
Cevap
115
Favori
445.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 inci bölümün altyazısı gelmedi bu gün
  • altyazı bugün cıkacak. dün eşekherif gündemi takip ettiğinden yarına kalcak demiş bugün için.

%50 olmuş gece 1de

bu diziye gereken değer verilmiyo malesef böyle kaliteli dizinin takipçisi az
  • hadi yaw bi çeviremediler şu diziyi bekliyoz nezamandır
  • yok arkadaş bugün hiç dokunmamış adam altyazıya

bugünde gelmiyo altyazı geçmiş olsun
  • lostu çevirenler bi el atın yaw bekliyoruz
  • yaw şikayet flan edemiyozmu kaç gündür çeviremediler kim çeviriyosa
  • quote:

Sınavdı, işti, güçtü derken biraz gecikti. smile.gif Şimdi çeviriye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tam saatini söyleyemesek de bu gece yükleyeceğiz.

tahminimce gece 1 gibi yüklenir. yarın izleriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korean -- 1 Haziran 2010; 19:59:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zykon

yaw şikayet flan edemiyozmu kaç gündür çeviremediler kim çeviriyosa

Senin bu yaptığın saygısızlıktır. Oradaki insanlar siz izleyebilin diye saatlerini feda edip karşılığında para almadan çeviri yapıyor. Çevirmeye istekli başka biri olmadığı için onlar çeviriyor. Hoşnut değilseniz kullanmayın o zaman. Biraz gecikmiş olabilir, 40 dakikalık dizilerden Lost dışında aynı gün altyazısı çıkan çok azdır zaten ki Breaking Bad gibi bol diyaloglu bir diziyi çevirmek de ayrı bir yorgunluktur. Bir de şikayet edecekmiş. DP'nin bu insanlara IP ban atması lazım ki altyazı indiremesinler, böyle saygısızlık olmaz artık.

• lost dışında nereye az aynı gün cıkan altyazı dolu var

fringe, flashforward, chuck, pacific vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am loving my teacher

lost dışında nereye az aynı gün cıkan altyazı dolu var

Zeka küpü arkadaşım Pasific dizisini kim çeviriyor peki ? eşekherif. Breaking Bad'i kim çeviriyor? eşekherif & Taskano. Bu dizinin çevirisi bu kadar kolaydı da ondan mı bu adamlar iki kişiyken bile çeviriyi aynı güne yetiştiremediler ? Ki bu çevirmen arkadaşlarımız üniversiteli. Sen sandalyenin önünde kıç büyütürken bu adam finallere çalışıp bir de üstüne dizi çeviriyorlar. Aldıkları reaksiyon ne peki ? Şikayet edelim. Ayıp yahu ayıp.
  • s03e11

Harika bölümdü ya, Skylar'ın olaya dahil olması çok iyi oldu, kadın tam muhasebeci ve bu işleri iyi biliyor, ayrıca Walter ile tekrar yakınlaşmaya başlayacaklar gibi.

Jessie için üzüldüm ama Combo'yu kimin öldürdüğü de ortaya çıktı, ufak velet meğersem kimmiş . Ayrıca sezon finalinde galiba jessie intikamını alacak..

Ben çok beğendim...
  • Diğer bölümün adı '' tutmayın küçük enişteyi '' olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrigoo

quote:

Orijinalden alıntı: I am loving my teacher

lost dışında nereye az aynı gün cıkan altyazı dolu var

Zeka küpü arkadaşım Pasific dizisini kim çeviriyor peki ? eşekherif. Breaking Bad'i kim çeviriyor? eşekherif & Taskano. Bu dizinin çevirisi bu kadar kolaydı da ondan mı bu adamlar iki kişiyken bile çeviriyi aynı güne yetiştiremediler ? Ki bu çevirmen arkadaşlarımız üniversiteli. Sen sandalyenin önünde kıç büyütürken bu adam finallere çalışıp bir de üstüne dizi çeviriyorlar. Aldıkları reaksiyon ne peki ? Şikayet edelim. Ayıp yahu ayıp.

kardeşim örnek verdim ben sana, aynı gün altyazı cıkan az demişsin. ben onun için örnek verdim. uzatmıyorum uslubun hiç iyi değil

• hepsini şikayet edicem
  • yeni başladım iyi birşeye benziyor.
  • Skylar kilo alıp üstüne estetik ameliyat gibi bir şey mi yaptırdı diye düşündüm.Yüz ifadesi oldukça değişmiş?

Tavukçu aynı hatayı iki kere tekrarlama mesajı verdi ama Jessie'de çalmıyor gibi sanki?Arada birileri ufak ufak götürüyor ama kim bende meraklandım

• yaw ne çabuk bitti bu bölüm, dalmışım diziye dakkayı anlamadık çok kısa gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Skylar kilo alıp üstüne estetik ameliyat gibi bir şey mi yaptırdı diye düşündüm.Yüz ifadesi oldukça değişmiş?

Tavukçu aynı hatayı iki kere tekrarlama mesajı verdi ama Jessie'de çalmıyor gibi sanki?Arada birileri ufak ufak götürüyor ama kim bende meraklandım

s03e11

Hayır çalan Jesse. Bir kere çaldı ama satamıyor da zaten. Walter bunu izlemese yine çalar.

Güzel bölümdü. Son iki bölüm kaldı. Bütün olayları finalde izleyeceğiz gibime geliyor. Yalnız Hank, bu paranın nerden geldiğini merak edecektir diye düşünüyorum.

• Muhteşem gidiyor 2. sezona geçtim
    3.sezon ne zaman bitiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLuck.

Muhteşem gidiyor 2. sezona geçtim
    3.sezon ne zaman bitiyor?

14 haziran'da.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.