Şimdi Ara

BP İstasyonlarındaki Pompa Filtreleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BP nin internet sitesinde şöyle bir ibare var;

İstasyon tanklarında bulunan yakıtlar, aracınızın deposuna ulaşmadan önce filtre edilir.
    BP İstasyonlarında, yakıt pompasına ilave olarak yakıt hortumu üzerinde bulunan filtre sayesinde ikinci kez filtre edilir.

Merak ettiğim diğer akaryakıt firmalarının istasyonlarında pompada bu filtreden yok mu? Eğer yoksa BP akaryakıtı temiz diyebilirmiyiz?

• satış politikası.
  • Bence istasyon sahibi dürüst olmadıktan sonra gerisi hikaye.
  • vijdan meselesi
  • bence tüm firmalarda vardır bu filtreden. yazıda BP istasyonlarında böyle bir filtre olduğundan bahsetmiş sadece yani bu yazıdan diğer firmalarda olup olmadığı yönünde bir sonuca varamayız. ama BP bunu böyle yazarak bizlerin kafasını karıştırıyor bence. geremy'nin de dediği gibi satış politikası.

• En sağlamı Opet..
  • Neye göre opet bende öyle biliyordum.En azından şunu söyleyeyim Erzincan opet'in sattığı eurodizel ve dizel yüzünden 2 ay önce bu şehirde çekmediğimiz rezillik kalmadı.Araçlar servislerde yattı,şimdide sinek avlıyor.Lütfen genelleme yapmayalım.
  • opet iyi evet fakat ben telefon alıcam o yüzden bp takılıyorum bu ara:)20 puan kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: plep

opetimiz var bizim, bizim istasyonumuzda da var o filtre dedikleri zamazingodan

söyle bakalım o zaman neler karıştırıyonuz siz benzın ıstasyonu sahıplerı yakıtlara.
  • Orjinalden alıntı: plep

Orjinalden alıntı: ottoman24

Neye göre opet bende öyle biliyordum.En azından şunu söyleyeyim Erzincan opet'in sattığı eurodizel ve dizel yüzünden 2 ay önce bu şehirde çekmediğimiz rezillik kalmadı.Araçlar servislerde yattı,şimdide sinek avlıyor.Lütfen genelleme yapmayalım.

oraya gazatalar bile 3 gun sonra geliyor!! euro dizel geldimi oraya

[/qu

Gazata ne ola ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanttnc

quote:

söyle bakalım o zaman neler karıştırıyonuz siz benzın ıstasyonu sahıplerı yakıtlara.

Aha da goooooooool cevap ver bakalım

• quote:

quote:

quote:

Su, kola, ayçiçek yağı yani o an ne bulursak

• quote:

Orjinalden alıntı: VoodooRush

quote:

quote:

quote:

Su, kola, ayçiçek yağı yani o an ne bulursak

Ayçiçek yağı benzınden pahalandı

Keşke o yağdan koysalar...

arabaların dili olsada konuşsa.

• Akaryakıt firması ismi bence birşey ifade etmiyor.

Önemli olan istasyon.
  • konu geyiğe döndü
  • shell yeterli..
  • Benim bir avukat tanıdığım da benzinlik işine el attı . İyi para var herhalde
  • Evet bu pompa filtrelerinden Opet te de gördüm. Ama shell ve Totalda göremedim.
  • Müvekkilleri çok iyiymiş sanırsam İstasyon işinde büyük şehirlerde şehir merkezinde olduğunuz sürece yeteri kadar kazanırsınız.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Benim bir avukat tanıdığım da benzinlik işine el attı . İyi para var herhalde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.