Şimdi Ara

Boyumu nasıl uzatabilirim? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
233.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yasim 14 bacaqk kaslaim da gucludur cunku futbol otnardim cok her gun
  • aferim
  • quote:

Orjinalden alıntı: altini

yasim 14 bacaqk kaslaim da gucludur cunku futbol otnardim cok her gun

oo sen 14 yasindasin 1,90 ölemi o zaman sen uzarsin daha 2 yi gecersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: Son_Goku_and_S.Gohan

quote:

slm ben foruma yeni uye oldum burda boy konusu acilmis bende bsy soruum benim boyum 1.70cm basketbolu 5 aydan beri oynuom devmli sizce boyum 1.95 olurmu??

yas kac ?
    birde basketboll 5 aydir oynuyorsun daha ayak kaslarin bile dogru gelismismidir bilmiyorum haftada kac kere basketboll traning yapiyorsunuz ?...

haftada 3-4saat basketbol oynamakla 10cm uzarmıyım acep

eger dogru düzgün oynarsan belki 4 5 cm uzarsin ama sana clube gitmeni tercig ederim !!!!

• beni clube almazlar ben basketboldan hiç anlamamki
  • geçenlerde büyüme hormonu tedavisi ile ilgili bişeylerden bahsediliyordu.
  • Bir gazetede buyume hormonunun salgılanmasını hızlandırıcı bir ilaç görmüştüm
    Boyada bir nevi katıkısı vardır belki..
  • ya uzamax varda ailem onu baa almazki zararlıdır veya boyun normal katkı maddesine ihtiyaç duymamam için

not:annem-babam doktor
  • bence boyle ilacmilac kullanmak yararli degil kalsiyum alcaksanizda bunlari besinlerden alin haplardan deil cunku zararlidir
  • quote:

beni clube almazlar ben basketboldan hiç anlamamki

sanki ben cok iyi biliyordum
    ben basladigimda topu sektiriken habire yere düsüyordum
  • quote:

bence boyle ilacmilac kullanmak yararli degil kalsiyum alcaksanizda bunlari besinlerden alin haplardan deil cunku zararlidir

ben hala calsium magnesium tablerleri kullaniyor hic de zarairini görmedim
  • basketboll
  • bu yaz belki basketbola gidebilirim ama 2 ay basketbola gitmek boyumu nekadar uzatırki
  • gençlik ne olur yapmayın basketbol boy uzatmaz... Böyle bir şey yok. zıplayarak insanın bacak boyu uzarmı.. bakın basketbolculara hangisinin bacağı kısa... yani eğer genlerindeki boyun kısaysa istersen 24 saat olduğun yerde zıpla... milim oynamaz. inanın bana.

bütün sporlar kemikleri ve kasları güçlendirir ama kemikleri uzatmaz. dua etmek basketboldan çok daha etkili bir yöntemdir. spor yapın benim hep söylediğim gibi özellikle yüzme. zaten görüyorum ki herkes yiyeceğine içeceğine fazlasıyla özen gösteriyor. bu forumda ek kalsiyuma gerek duyacak pek kimse olacağını da düşünmüyorum...

kalsiyum gereğinden fazla olduğu zaman vücutta, kristallenip böbreklerde taş oluşumuna sebep oluyor. hiç böbrek taşı olan biriyle konuştunuz mu inanın bana 3 metre boy için bile riske alınacak bişey değil. içki den sigaradan uzak durun sütünüzü yumurtanızı yiyin. oldu bitti fazlası var eksiği yok kalsiyumun... hem bu iş kalsiyumla olacak olsa ortada kısa boylu adam kalmazdı dimi....

yatarak boy uzatma olayını ( sadece geçici olarak 1-2 cm boy uzaması gerekiyorsa ; mesela askeri lise, polis koleji vs. sınavlar için 24 saat yataktan çıkmayarak bu aldatmaca yapılabilir, ilginenler varsa nasıl olduğunu bir ara açıklarım) , uzamax ilacına, bilmem ne yöntemi için sadece umut tacirlerinin tuzağı ismini veriyorum....

• annemin dokyor arkadasi var o dedi tembellestirimis metebolizmayi cunk organlari tembellestirirmis organlar caba harcamayinca onu uretmek icin onun icin tembellesiomus
  • quote:

Orjinalden alıntı: yüzüncü ad

gençlik ne olur yapmayın basketbol boy uzatmaz... Böyle bir şey yok. zıplayarak insanın bacak boyu uzarmı.. bakın basketbolculara hangisinin bacağı kısa... yani eğer genlerindeki boyun kısaysa istersen 24 saat olduğun yerde zıpla... milim oynamaz. inanın bana.

bütün sporlar kemikleri ve kasları güçlendirir ama kemikleri uzatmaz. dua etmek basketboldan çok daha etkili bir yöntemdir. spor yapın benim hep söylediğim gibi özellikle yüzme. zaten görüyorum ki herkes yiyeceğine içeceğine fazlasıyla özen gösteriyor. bu forumda ek kalsiyuma gerek duyacak pek kimse olacağını da düşünmüyorum...

kalsiyum gereğinden fazla olduğu zaman vücutta, kristallenip böbreklerde taş oluşumuna sebep oluyor. hiç böbrek taşı olan biriyle konuştunuz mu inanın bana 3 metre boy için bile riske alınacak bişey değil. içki den sigaradan uzak durun sütünüzü yumurtanızı yiyin. oldu bitti fazlası var eksiği yok kalsiyumun... hem bu iş kalsiyumla olacak olsa ortada kısa boylu adam kalmazdı dimi....

yatarak boy uzatma olayını ( sadece geçici olarak 1-2 cm boy uzaması gerekiyorsa ; mesela askeri lise, polis koleji vs. sınavlar için 24 saat yataktan çıkmayarak bu aldatmaca yapılabilir, ilginenler varsa nasıl olduğunu bir ara açıklarım) , uzamax ilacına, bilmem ne yöntemi için sadece umut tacirlerinin tuzağı ismini veriyorum....

dostum o boy uzakma geçici şeyini bana pmden açıklarsan çok sevinirim

• BENİM BOYUM 1.85 .uzamak % 80 genetik %20 fiziksel çaba..
  • ya ergenliğe geç girmede bence bi etmen yada yavaş yavaş uzamak dengesiz şekilde uzamaktan iyidir bence
  • quote:

bu yaz belki basketbola gidebilirim ama 2 ay basketbola gitmek boyumu nekadar uzatırki

2 ay icin basketbolla gitmene ne gerke varki uzamazsin 2 ay senin daha ayak kaslarin tam olusmaz ben benim gittigim basketboll clube "basket98" (www.baskets98.de) adresine 12 yasimdan beridir gidiyorum ve aylik 4 € üdüyorum basladigim günden beri haftada 5 sefer traning var yani spor 2ser saat hergün bazen 1 gün gitmiyorum bazende hep yarim saat erken gidip kendi basima smasch (Slam Dunk) yapmaya calisiyorum... yani demek istedigim 2 ay icin basketboll oynamana deymez
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

ya ergenliğe geç girmede bence bi etmen yada yavaş yavaş uzamak dengesiz şekilde uzamaktan iyidir bence

yanlis ama ben 16 yasinda 1,79 cm idim 18 de ise 1,86 lari gectim yani erken yada gec bence alakasi yok cünkü benim tanidigim arkadaslar var (clubten) 17 yasindalar sakkallari benim sakallarimdan bile uzun ama boylari 1,90 1,97,7 felan aslinda normal bu (cünkü babasi 2,06 annesi 1,84)
    yani demek istedigim dengesizmis degilmis alakasi yok bence benim tanidiklarim var 17 ye kadar 1,67 felanlar 19 da boylari ucuyor 1,88 ...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.