Şimdi Ara

boynerdeki kiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu gun boynere girdim arkadasimla gomlek falan bakmaya ustumde gayet rahat salvar gibi bi esofman ve kapsonlu hirka vardi magazayi gezerken orda calisan kizlardan biri gelip tarzin cok guzel gayet rahatsin sanki ucarak yuruyorsun dedi bende tesekkur ederim dedim bu sene 3 senenin ardindan istedigim universiteyi kazandim mutluluktan ucuyorum dedim muhabbet muhabbeti acti bende kendimi ucuzdan satmamak icin muhabbeti yarida kesip reyonlara bakmaya devam ettim cikarken kolay gelsin dedim kiz el sallayip gorusuruz dedi sizce ben mi buyutuyorum yoksa kiz beni zarfladi mi ? Yasim 22 kiz en az 24 falandi sizin goruslerinizi alayim dedim bobrek.avi olmaz dimi pazar tekrar gitmeyi dusunuyorum .
    Ozet=boynerdeki kiz bana yazdimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kız sana mal satmak için yağ çekmiş sende sana asılıyor zannetmişsin olay bundan ibaret o mağazaya bir kamera koyabilseydin eğer o kızın her erkek müşteriye aynı muameleyi çektiğini görürdün siz siz olun

garson kızlara
    kasiyer kızlara
    tezgahtar kızlara

aşık olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Bey

kız sana mal satmak için yağ çekmiş sende sana asılıyor zannetmişsin olay bundan ibaret o mağazaya bir kamera koyabilseydin eğer o kızın her erkek müşteriye aynı muameleyi çektiğini görürdün siz siz olun

garson kızlara
    kasiyer kızlara
    tezgahtar kızlara

aşık olmayın.

Asik olmaktan degil belki bi gece misafirim olur diye dusunmustum neyse mal satmak icinde olabilir haklisin pazar gunu tekrar gittigimde anlariz herseyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.