Şimdi Ara

boyle sacmalik gormedim !?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Internet uzerinden film izliyordum.ikinci parta tiklafim ve ole kaldi.ne youtube ne google ne facebook acilmiyor.sadece donanimhabere birde bir iki siteye daha girebiliyorum.steam oyunlarin upgradelerini yapiyor gelen patchleri son hizda yani hizdada sikinti yok. Modeme pcye res attim defalarca .farkli browserlarlada denedim. Ne yaptiysam olmuyor yardmci olabileck olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dns kullaniyorsan onu kaldir.... birde flash playerini guncelle... bunun superonline ile alakasi yok... alakasi olsa patchlerde download hizin duserdi....
  • Bu durumun superonline ile alakası yok.
  • Uyanip baktigimda duzelmisti.superonline ile alakasi olmamasi sevindirici cok memnunum cunku superonlinedan.DNS de kullanmiyordum bu arada.bi sekilde buglandi heralde windows tek aciklamasi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Kocaeli deyim bence var download hızım 300 kbps ye düştü. Pingim çok yüksek sayfalar çok geç cevap veriyo benimde.
  • dun aksam banada oldu twich uzerinden canli yayin takip ederken tak dustu hiz ne video aciliyordu ne internet siteleri aradim ariza kaydi actirdim ama gene yutup vs yerlerden video izleyemiyorum lanet olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.