Şimdi Ara

Boy Uzatma yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
16.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa benim yasım 15 1.70 boyundayım boyumu uzatmak istiyorum süt felan içiyorum eczanelerde bilidiğiniz ve yaran boy uzatmaya faydalı ilaç var mı varsa söyler misiniz

• http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=kur&kid=6

»» KÜR ««
    Boy Uzatma

Boy uzatma kürü yaşları 12 ile 22 arasında olan gençler için geçerlidir. Boy uzatmanın yaşa göre uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Boy uzatmanın üst sınır yaşı 22 dir. Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl devam etmektedir.

Boy uzatma kürünün uygulanmasında iki kural vardır. Birinci kural, haftada 2-3 kez çarşıdan sizin alacağınız bir gıdanın (besin maddesinin) 15-20 gr lık porsiyonlar halinde tüketilmesi gerekmektedir. Bu besin bir balık türüdür. İkinci kural ise, hiçbir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın 6 ay boyunca haftada 1 kez demlenip içilmesi gerekmektedir.

Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.

Daha geniş bilgi almak için dilerseniz bizi arayabilirsiniz. Kürü kullanıcak olan kişinin yaşını ve cinsiyetini belirtiniz.

6 ayda 3 ila 6 cm uzayanlar varmış bence iyi bir rakam

• quote:

Orjinalden alıntı: Rafael van der Vaart

http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=kur&kid=6

»» KÜR ««
    Boy Uzatma

Boy uzatma kürü yaşları 12 ile 22 arasında olan gençler için geçerlidir. Boy uzatmanın yaşa göre uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Boy uzatmanın üst sınır yaşı 22 dir. Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl devam etmektedir.

Boy uzatma kürünün uygulanmasında iki kural vardır. Birinci kural, haftada 2-3 kez çarşıdan sizin alacağınız bir gıdanın (besin maddesinin) 15-20 gr lık porsiyonlar halinde tüketilmesi gerekmektedir. Bu besin bir balık türüdür. İkinci kural ise, hiçbir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın 6 ay boyunca haftada 1 kez demlenip içilmesi gerekmektedir.

Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.

Daha geniş bilgi almak için dilerseniz bizi arayabilirsiniz. Kürü kullanıcak olan kişinin yaşını ve cinsiyetini belirtiniz.

6 ayda 3 ila 6 cm uzayanlar varmış bence iyi bir rakam

abi güzelde bu eczanede satılıyor mu satılmıyorsa öyle şeyler biraz zor oluyor

• yahu 1.70 türk erkeği için normal bizim gibi 1.90 olup nabıcan (yaş 15)
  • Ben senin yaşındayken 1,60'tım. Şimdi 18 yaşındayım boy 1,85

@Sadri Alışık kardeşim,
    Abartma istersen 15 yaşında 1,90 boy olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sadri Alışık

yahu 1.70 türk erkeği için normal bizim gibi 1.90 olup nabıcan (yaş 15)

oo o kadar nasıl oldun be ailede uzun var herhalde baya
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkn_01

Ben senin yaşındayken 1,60'tım. Şimdi 18 yaşındayım boy 1,85

@Sadri Alışık kardeşim,

neden olmasın ? benım arkadasım var 15 yasındayım oda aynı adam 1.92 boyunda
  • Benimde yaş 15 boy 176 daha uzun olsun isterdim.
  • şimdi herkes boyunu yazcak ve çocuğun sorusu forumun derinliklerinde kaybolacak
  • he yaa yok mu eczanelerde satılan işe yarıyan bildiğiniz ilaç
  • boyun uzasın istiyorsan akşam en geç 10 da yatman ve en az 8-9 saat uyuman lazım. boyunu uzatan büyüme hormonudur ve bu hormon uyurken salgılanır, ayrıca dengeli beslenmen, (sürekli süt içmek değil), ayrıca abartmadan (yani profesyonel düzeyin altında) spor yapman gerek, boy uzatan sporlar var densede pek etkisi olmuyor hangi sporu yaptığının, sadece dozunda yapacaksın. ayrıca çok çok istiyorsan testislerinide aldırabilirsin erkeklik ve dişilik hormonları büyümeyi durdururlar, çok maço olmamamk iyidir yani
    neyse arada şakalar olsada genetik mirasında sağlamsa en az 1-90 olabilirsin sen kanımca, ayrıca ilaç vs kullanma özellikle doktor tavsiyesi dışında (ki hiçbir doktor sana boyunu uzatman için ilaç vermez bu boyla).
    kendine iyi bak çokta uzamayı isteme, normal iyidir...

• yok mu bildiğin eczanelerde satılan ilaç ya da kalsiyum vitamin ne bilim yardım olacak yok mudur
  • İnanmana gerek yok zaten, bilenler bilir benden uzunlarıda var
  • Amacamın oğlu var.Ahmet abi.Şuanda askerlik görevini yapıyor.Doğduğundan beri (şuanda bile) her gün yarım litre süt içermiş.Boyu 1.70.Kısmetse uzarsın kısmet değilse uzamassın.Genetik miras falan hepsi yalan.Babası deve gibi olup kendi kısa olanıda var,babası kısa olup kendi deve gibi olanıda.ALLAH yazdıysa uzarsın.Eğer yazmadığsa amuda kalkarak Düya turu yapsan ne fayda.
  • huhu kimse yok mu
    kalsiyumla beraber yanında ne tür mineral ve vitaminler almam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BattalGazi000

yaa benim yasım 15 1.70 boyundayım boyumu uzatmak istiyorum süt felan içiyorum eczanelerde bilidiğiniz ve yaran boy uzatmaya faydalı ilaç var mı varsa söyler misiniz

boyun kısaymış
    15 yaşında 180 boy olması lazım..o kadar süt içtiğine göre.
    bence doktora git kemiklerine baktır arza var galba
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasan157

quote:

Orjinalden alıntı: BattalGazi000

yaa benim yasım 15 1.70 boyundayım boyumu uzatmak istiyorum süt felan içiyorum eczanelerde bilidiğiniz ve yaran boy uzatmaya faydalı ilaç var mı varsa söyler misiniz

boyun kısaymış
    15 yaşında 180 boy olması lazım..o kadar süt içtiğine göre.
    bence doktora git kemiklerine baktır arza var galba

Bir kere Türkiye genelinde ortalama erkeklerin boyu bu.

15 yaşındaki biri için gayet normal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkn_01

Ben senin yaşındayken 1,60'tım. Şimdi 18 yaşındayım boy 1,85

@Sadri Alışık kardeşim,

Kuzenim var 15 yaşında 1.93...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.