Şimdi Ara

BOY UZAMASI LÜTFEN YARDIM EDİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 16 arkadaslar sakalım yok boyum ayakkabısız 168 ayakkabıyla 170 oluyo babam 170 anne 160 dayıların 180 amcalarım 175 civarı dedem 194 cıvarıymı herneyse
    -boy uzamam için
    15 dk yuksek hızda koşu+40 dk basket +15dk koşu işe yararmı ve evde barfık demırınde yarasa seklınde 10 dk asılıcam size sorum BOY UZAMAM İÇİN BESİN VE EGZERSİZ ÖNERİRMİSİZ LÜTFEN DOKTOR 20 ye kadar uzarsın dedı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spor yapmaya devam et, netten esneme açma germe egzersizlerine bak bunları düzenli olarak yap. Beslenme çok önemli eğer imkanın varsa haftada 3 gün balık ye. Bu belıklarda siyah et oluyor işte o boy uzatıyormuş her balıkta olmuyor yalnız. 16 Yaşındasın daha uzarsın..
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    Kalıtelı bır markadan omega3 aldım hpcam onu hergun ıcıyorum ve multovıtamın alıyorum besin olarak oneriniz nedir ? Yorumunuz için teşekkürler bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: kaybedençocuk

Kalıtelı bır markadan omega3 aldım hpcam onu hergun ıcıyorum ve multovıtamın alıyorum besin olarak oneriniz nedir ? Yorumunuz için teşekkürler bu arada

Yaşın daha küçük spor ve düzenli beslenme önerim bu. Yazında yüzmeye başla derim, ama öyle çok ilaç olayına girme bu yaştan.
  • 16 yaşındasın dediğin şeylere bak. Şu konuyu favla da 20 yi geçtiğinde tekrar bakar rezilliğini görür utanırsın belki :D git basket oyna yüz müz bişi yap daha ergenliğe girip girmediğin şüpheli o çağda uzadın uzadın yoksa olmaz daha.
    Düzenli beslenmeden demek istedıgınız nedır hocam cunkı saatlerş felanda önemli oluyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: kaybedençocuk

Düzenli beslenmeden demek istedıgınız nedır hocam cunkı saatlerş felanda önemli oluyormus

Dostum kastım iyi beslenmen bütün vitaminleri almandı şimdi benim bir program yazmam doğru olmaz. Birde vitamin alıyorum dedin hangi vitamini alıyorsun ?
    Kalsıyum/magnezyum zinc(solgar)-sabah
    Omega3(nutrxay)-öğlen
    Çinko(solgar)-akşam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.