Şimdi Ara

Boy Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler 20 haziran 99 doğumluyum 15.5 yaşındayım boyum 1.70 boyum 1.75 olur mu acaba uzatmak için neler yapmam lazım?

• Hard CSB.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Hard CSB.

• kandorfeyta kullanıcısına yanıt
    Yol alır mısın?
  • windows 99 da yok ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar çok şey biliyorsan profesör niye olmadın.
  • Bu üsteki diğer ne idüğü belli olmayan arkadaşlar yardımcı olmamış ben öneride bulunayım,öncellikle basketbol faydası olacaktır zaten yaşın genç 20 sine kadar uzarsın,sağlıklı beslen ben yumurta beyazı sevmem,ıspanak sevmem diyeceksen olmaz.Sevmesen bile ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3yLeonardo

Merhaba beyler 20 haziran 99 doğumluyum 15.5 yaşındayım boyum 1.70 boyum 1.75 olur mu acaba uzatmak için neler yapmam lazım?

En son ne zaman boy attın?Eğer uzun süredir boy atmıyorsan,şansına küs ve bir daha boy atacağını sanma derim.Ben de basketbol oynuyorum ve 1.75 civarında boyum var.Uzun süredir boy atmıyorum;17 yaşına 2 ay oldu gireli ve 4,5 sene kadar daha boy uzandığı söylüyor ama pek inançlı değilim.Süt tüket,yüzme kursuna git bu yaz.Diyebileceklerim bu kadar.

15 yaşında 1.73 felandım.2 cm anca atmışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCANZEBANİ

quote:

Merhaba beyler 20 haziran 99 doğumluyum 15.5 yaşındayım boyum 1.70 boyum 1.75 olur mu acaba uzatmak için neler yapmam lazım?

En son ne zaman boy attın?Eğer uzun süredir boy atmıyorsan,şansına küs ve bir daha boy atacağını sanma derim.Ben de basketbol oynuyorum ve 1.75 civarında boyum var.Uzun süredir boy atmıyorum;17 yaşına 2 ay oldu gireli ve 4,5 sene kadar daha boy uzandığı söylüyor ama pek inançlı değilim.Süt tüket,yüzme kursuna git bu yaz.Diyebileceklerim bu kadar.

17 yaşında 1.75 boyum vardı 18 oldum 1.85 boyum var demek isterdim ama hala 1.75im ama halimden memnunum

• 30 haziran 99 doğumluyum. 1.81 im daha uzar mıyım ? Merak ediyorum inşallah uzarım

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

quote:

quote:

17 yaşında 1.75 boyum vardı 18 oldum 1.85 boyum var demek isterdim ama hala 1.75im ama halimden memnunum

Sakalların çok erken yaşta mı çıktı?Ben lise 1'de tıraş oluyordum.Genetik bir olay ben de olan durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

30 haziran 99 doğumluyum. 1.81 im daha uzar mıyım ? Merak ediyorum inşallah uzarım

Baban veya varsa;abin kaç boyunda?Ona göre cevap verecem.
  • quote:

quote:

30 haziran 99 doğumluyum. 1.81 im daha uzar mıyım ? Merak ediyorum inşallah uzarım

Babam 1.70 ortanca kardeşim 2000li 1.88 boyu var 2001li kardesiminde 1.72 boyu var

• quote:

quote:

quote:

Babam 1.70 ortanca kardeşim 2000li 1.88 boyu var 2001li kardesiminde 1.72 boyu var

Babanın boyu ortalamanın altında.Ortanca kardeşin ve sen,başka bir aile bireyindeki genleri taşıyorsunuz.2001'li kardeşin babanın kopyası belli ki.Sen 1.85'i kesin geçersin diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCANZEBANİ -- 19 Mart 2015; 22:18:34 >

• UCANZEBANİ kullanıcısına yanıt
    Babam 1.66 boyunda, Abim yok. Aile ortalaması 1.60-70 arası.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Babanın boyu ortalamanın altında.Ortanca kardeşin ve sen,başka bir aile bireyindeki genleri taşıyorsunuz.2001'li kardeşin babanın kopyası belli ki.Sen 1.85'i kesin geçersin diye düşünüyorum.

Babamın dedesi 2 metre 5 santim babamın kuzenleri 1.90 aşşa yok tabi onların icindede 1.70 civarı var aile olarak amcam 1.74 felan ama ailedeki büyük babane felan çok kısa babamın dede 2 metre babane 1.40 felan ondan böyle karisigiz bence

• quote:

Babam 1.66 boyunda, Abim yok. Aile ortalaması 1.60-70 arası.

Aile ortalamasına göre iyi bile uzamışsınız.1.85'e geleceğine kesin gözle bakıyorum.Ama uzun zamandır uzama yoksa,pek umutlanma derim.1.90 olma ihtimalin %20 civarlarında.Sınırları zorlamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCANZEBANİ -- 19 Mart 2015; 22:26:29 >
  • UCANZEBANİ kullanıcısına yanıt
    Hocam boy uzama biraz irsi değilmi? Ben ve kuzenlerim dışında ailede uzun insan yok. 4 erkek kuzen uzunuz 3 kişi ayni boydayiz hemen hemen bir tanesi 1.93 deve gibi. Hormonlumuyuz neyiz anlamadım o yüzden böyleyiz galiba

• bence geninde ne yazılıysa o fazlası olmuyor :D 18den sonrada uzamaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.