Şimdi Ara

BOT kullanımıyla ilgili açıklama yapıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sitede hemen her dilde çevrilmiş açıklamanın türkçe olanı.

Kaynak :http://www.silkroadonline.net

• oyunu batırdılar bide yaptıkları açıklamaya bak
  • Normal istemci dediğine bakılırsa, değiştirilmiş client kullananlar tehlikede yani. Bot programlarından orijinal client kullanmayan var mı ki? Ya da oto-enter programları?
  • Geç bunları...
  • ne yapacaklarını sasırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirkLeeHammet -- 8 Temmuz 2009; 17:29:23 >
  • Bırak Allah'ını seven joymax bunlar boş işler. Üçüncü maddeye baksanıza. Adamlar resmen botu kullanın fakat fazla abartmayın demeye getirmişler.Galiba şeyleri uyarıyorlar bota bırakıyor tatile çıkıyor bot dc yeyince kendi giriyor.O şekilde yapanlara bir gönderme gibi geliyor bana göre.
  • Traşşş
  • Geçen salı günü dediler bunu hiçbirşey olmadı.Adamlar gbotları bile banlamadılar.
  • Onlar ilk önce şu gbotları banlasınlar, sonra sıra player'lara gelir.

Zaten GM'lerin server'ı doldurmak için boş boş duran charlar açması yeterince içine etti oyunun.
  • isrobot kullanıyordu galiba başka client? ya da ben crackli kullandığım için öyle sanıyorum.
  • ben en çok kampanya lafına güldüm.eskiden göz korkuturlardı artık kampanya yapıyolar.onlarda biliyo botsuz olmucanı oyunun,abartmayın demeye getiriyolar.yani bot kullanıyosanız aradada pre alıp normal şekilde giriş yapın gibi bişi dedikleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.