Şimdi Ara

BOSCH Yedek Parça Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://ecat-online.bosch.de/toc/frame1.html

Forumda simdiye kadar birçok uye aracina hangi bujiyi, hangi kayisi, hangi ampulleri, hangi klaksonu, hangi filtreyi, hangi balatalari... almasi gerektigini sordu. Yollarda gezen motorlu tasitlarin onemli bir kisminda Bosch marka parçalar kullaniliyor. Bosch yedek parçalariyla ilgili bilgi ve gorus paylasmak isteyecek, problem yasayabilecek uyelerin bu baslik altinda birbirlerine yardimci olabilecegini saniyorum.

İlk satirdaki linkten, aracinizi dijital katalog vasitasi ile Türkçe sorgulatabilir ve uzerinde bulunan parçalarin Bosch markasi tasiyanlarin orijinalinde hangileri oldugunu tespit edebilirsiniz. İkinci el araç sahibi olan kisiler de bu sayede orijinal parçalarini bilmedikleri araçlari için onemli bilgilere sahip olabilir.

edit: yazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis06 -- 2 Haziran 2006; 17:57:21 >

• ben de birkaç ay önce neden böyle bir siteniz yok diye bosch merkezine şikayet mailli atmıştım.Eğer önceden de varsa ayıp oldu yahu. Bana tam araştırmadan soru sordunuz diye cevap gelmedi .Acaba önceden de var mıydı.Yoksa ben gönderdikten sonra mı konudu ? Çok merak ettim şimdi.
    quote:

Orjinalden alıntı: Muhendis06

http://ecat-online.bosch.de/toc/frame1.html

Forumda simdiye kadar birçok uye aracina hangi bujiyi, hangi kayisi, hangi ampulleri, hangi klaksonu, hangi filtreyi, hangi balatalari... almasi gerektigini sordu. Yollarda gezen motorlu tasitlarin onemli bir kisminda Bosch marka parçalar kullaniliyor. Bosch yedek parçalariyla ilgili bilgi ve gorus paylasmak isteyecek, problem yasayabilecek uyelerin bu baslik altinda birbirlerine yardimci olabilecegini saniyorum.

İlk satirdaki linkten, aracinizi dijital katalog vasitasi ile Türkçe sorgulatabilir ve uzerinde bulunan parçalarin Bosch markasi tasiyanlarin orijinalinde hangileri oldugunu tespit edebilirsiniz. İkinci el araç sahibi olan kisiler de bu sayede orijinal parçalarini bilmedikleri araçlari için onemli bilgilere sahip olabilir.

• dizel getz yok yaw
  • Ben de bu siteden bir buji problemi nedeniyle haberdar olmustum geçen sene. Çok yeni açilmis bir site degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.