Şimdi Ara

Bosch WAS24322 mi- ALINDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba serdar bey tesekkur ederim.
    Sizden almak kismet olmadi, insallah buzdolabina
    Bu arada size bir sey sormak isterim, aldigim bayi lojistik sirketinin elemanlarina ambalaji actirip urunda hasar olup olmadigini kontrol ettirin dedi.
    Ambalaji servisin acmasi daha dogru olmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORO

Merhaba serdar bey tesekkur ederim.
    Sizden almak kismet olmadi, insallah buzdolabina
    Bu arada size bir sey sormak isterim, aldigim bayi lojistik sirketinin elemanlarina ambalaji actirip urunda hasar olup olmadigini kontrol ettirin dedi.
    Ambalaji servisin acmasi daha dogru olmaz mi?

Olsun hiç önemli değil nerden aldığınız önemli olan güzel bir ürün almanız ve fiyat :)

Kesinlikle lojistikten teslim alırken açtırın ürünü, çünkü kargo garantili olarak gönderim yapıyorlar.
    Yani kargo size teslimat evrağını imzalattıktan sonra servis gelir ürünü açar ve vuruk çıkarsa işler uzuyor, servis rapor tutuyor yenisinin gelmesini ve onay işlemlerini bekliyorsunuz

Siemensin lojistik firmalarla anlaşması böyle, sonuçta mantık olarakda baktığınızda kargo garantili geliyor ürün açtırmazsanız sağlam taşıyıp taşımadıklarını bilemezsiniz.

lojistik ürüne hasar vermişse, imza atmayın ve aldığınız yeri arayın, onlar hasarlı ürünü lojistik firmasına fatura edip size tekrar sıfır yeni bir ürün göndereceklerdir.

böylelikle çok daha kısa sürede yeni ürüne sahip olabilirsiniz, tabi böyle bir durum çok nadir raslanıyor bulaşık ve çamaşır makinalarında ama yine de size de denk gelebilir tabi.

Bu yüzden ürünün önüne sağına soluna bakmadan kesinlikle teslim almayın,

İyi günlerde olsun şimdiden ürünü kurdurduğunuz da görsel paylaşırsınız artık :)

• SerdarCetin S kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim, cok faydali bilgiler paylastiniz.
    Yarin gelicek, deneyimlerimi paylasirim.

• Bizde ürünümüze az önce kavuştuk.
    Ben henüz görmedim ama servis personeli çocuk kilidinin bulunmadığını söylemiş.
    Özellikler kısmında belirtilen çocuk kilidi nedir , nasıl çalışır ,bu makinede (was24322) mevcut mudur ? bilen var mı acep.
  • achiltendom A kullanıcısına yanıt
    Başlat beklet tuşuna Basılı tutunca çocuk kilidinin devreye girmesi lazım. Bu işe yaramazsa kullanım Kılavuzu'na bakın

• hayırlısı olsun. iyi günlerde kullanın...
    boschun ürün eve ulaşıncaya kadar ve teslimden sonrada sıkı takip içinde olması beni şaşırttı.
    çocuk kilidi var, ben kullanma kılavuzunda gördüm, benim açımdan çok önemli bir özellik degil ama yıkama sırasında küçük çocukların düğmelere basıp yıkamayı sürecini kesmesini önlemeye yönelik diye biliyorum.
    bir de servis geldi mi bilmiyorum ama bize gelen servis elemenları çamaşırları kazana koyarken ve çıkarırken kullanıcıların körük lastiğene zarar verebildiğini, bu nedenle özellikle çamaşırları çıkarırken çekmek yerine kazanın içinde iki elle körüğe zarar vermeyecek şekilde alınması gerektiğini söylemiş. bu modellerdeki körük lastiği ses yapmaması için yumasakmıs (k.e.n.a.n hocamızdan bu bilgi de)
    bir de her yıkama sonunda kazan kapağı ve deterjan çekmecesini açık bırakmak çok önemli, içerdeki suyun kuruması adına, kullanım kılıvuzunun yalancısıyım
    3 ayda bir boşta yıkama yapılıp deterjan çekmecesi de temizlenecek.
    valla kullanım kılavuzunu okumaniza gerek kalmadı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORO -- 13 Kasım 2014; 14:16:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KORO

boschun ürün eve ulaşıncaya kadar ve teslimden sonrada sıkı takip içinde olması beni şaşırttı.

Sen yazmasan dile getirmeyecektim ama şimdi paylaşayım.
    Ben ürünü Salı günü bosch online'dan almıştım ve çağrı merkezini arayıp,ürün nezaman gelir/kurulum için servisi ben mi arayayım vs.vs gibi soruları sordum.
    Onlarda sevkiyat 2-10 gün arasında olur ürünü lojistik firma taşır daha sonrasında servisi çağırır kurulumu yaptırırsınız ve tabiki süreçten 1 gün öncesinde lojistik firma tarafından haberdar edilirsiniz demişlerdi.
    2 saat önce evden aradılar kapıda makine var diye.Tamam dedim tesadüfi evde birileri var ve tesadüfi eski makinede çamaşır yıkanmıyor.Servisi arayayım dedim.Meğer ürünü servis getirmiş aynı zamanda bağlamış
    Bosch online 'da ise siparişim hala hazırlanıyor görünüyor .
    Süreç tesadüfen de olsa lehime işlediği için sıkıntı yapmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achiltendom -- 13 Kasım 2014; 15:15:37 >

kazasız belasız geldi ya...valla teslimattan önce bana sms attılar, teslimat sonrasında arayıp herşey yolundamı, teslimattan memnun kaldınız mı dediler
    standartları yok o zaman...
  • Üstat bunun hiçbir aparatı vs yok herhalde değil mi.
    Hanım sadece bu var dedi , 10 sayfalık bir kullanım kılavuzu verdi.
    Birde kurulum esnasında söktükleri taşıma vidaları var , o kadar.
    aynen, nakliye vidalarını saklamak gerekiyormus.
    bir de eğer aldıysanız ek garanti belgesini saklamak gerek mutlaka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: achiltendom

Üstat bunun hiçbir aparatı vs yok herhalde değil mi.
    Hanım sadece bu var dedi , 10 sayfalık bir kullanım kılavuzu verdi.
    Birde kurulum esnasında söktükleri taşıma vidaları var , o kadar.

nasıl, kullanma şansınız oldu mu?
    biz 1 kere kullandık, bizim eski makinaya göre gayet sessiz ve beyazların performansından çok memnun kaldık.
  • Sorunsuz kullanıyoruz.Sessiz ve yıkama performansı gayet iyi.Bu arada fiyatlar yine 2000 lere gelmiş.
  • Bosch online store sonbahar indirimlerini kaldırmış makinenin fiyatı 2000 olmuş gene.
    İlimizde 2 bayi var birinde buldum ve de kapalı kutuydu şansıma. Başka şeyler de alacaktık ama aralık maaşını bekliyorduk. Perşembe günü çamaşır makinesinin parasını ödedim ve ayırttım bi kenara başkası kaparsa ya da indirim biterse diye. iyi de yapmışım.
    Yardımcı olan herkese teşekkürler...
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun,iyi gunlerde kullanin. Makinanin 2000 tl olmasina sasirdim dogrusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KORO K kullanıcısına yanıt
    şaşmakta haklıymışsınız kasım indirimlerini enerji tasarruf başlığında aynen uygulamışlar aynı ürünlere. 1579dan devam. olsun kaptırmadık en azından makineyi:))
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    iyi yapmışsınız, zira bu makinayı bulmak biraz zor oluyor.
  • KORO K kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. şimdi baktım WAS28840 modeli 2900den 2163liraya düşmüş. kasım ayında böylemiydi hatırlamıyorum ama indirim cidden iyiymiş. Gerçi 1570 nere 2150 nere. O kadar çıkmayı düşünseydim mielenin giriş modellerinden birini tercih ederdim heralde.
  • Bosch
  • cetin.s kullanıcısına yanıt
    Guzel indirim valla, bu fiyata kacmaz 765...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.