Şimdi Ara

Bosch indüksiyonlu Ocak sorunu pue611bb5e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekim ayında montajını yaptırdığım Ocak 2. Göze kadar çalışınca sorun yok fakat 3. Gözü çalıştırınca elektrik rolesi devreye giriyor ve saniyede bir ısıyı kesip tekrar başlatıyor. Yetkili servis önce arıza dedi ve anakartı değiştirdi fakat arıza kesilmedi. Fabrikaya danışacağını söyleyip gitti. Dönüş olmayınca Bosch müşteri servisini arayıp 2 aylık ürün arıza verdi sorun çözülmedi ve değişim talep ettim. 1 hafta sonra arayıp talebimi gerçekleştiremeyeceklerini ve ürünün çalışma prensibinin bu olduğunu söylediler. Ben 2. Gözden itibaren kullanamıyorum. Isıyı kestiği için kızartma gibi pişirme işlemlerinde çeşitli sorunlar yaşıyorum ve güvenlide gelmiyor. Normal bir durum ise yetkili servis neden anakartı değiştirdi onuda anlamadım sonuçta cihaz tadilat gördü. Bu cihazı kullanan var mı aranızda? Aynı sorunu yaşıyor musunuz yada anlayan var mı bu cihazlardan, bu durum normal mi? Video eklemeye çalıştım ama yüklenmiyor.

• ozlem s.youtube
    Bosch pue611bb5e indüksiyonlu elektrikli ocak sorunu
    https://www.youtube.com/watch?si=yhhkx8kwbfu5hXTW&v=iOABcsM0Rkw&feature=youtu.be

yaşadığım sorun bu

• Ssvr S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Peki 9. derece yani en üst kademeye almadığınızda ne oluyor Özlem hanım?
    Selamlar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Merhaba değişen bir şey yok aynı şekilde hepsi 1. Kademede de olsa role devreye giriyor.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Sanırım ısı artınca ocağın güvenlik açısından ısıyı kesmesi ile ilgili olduğunu düşündünüz ama tüm ocakları aynı anda açsam cihaz soğuk bile olsa 3. Göz çalıştırılınca saniyede bir elektrik rolesi devreye giriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.