Şimdi Ara

Boş dersde ne yapılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
13.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

5800 da süper izleniyor yanlız.

Hangi kalitedeki filmler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

5800 da süper izleniyor yanlız.

Hangi kalitedeki filmler?

MPEG4
  • elizabethhhhhhhhhhhh
  • Kitap okunur , Iskambil oynanır , uzun eşek oynanır , satranç oynanır , şişe çevirme oynanır.
    Apaçhi müziği olarak tabir edilen müziklerden varsa elinizde , sıralar çekilir ortaya ekip kurulur müzik eşliğinde oynanır.
  • bende telden dizi izliyorum gayet güzel zaman geçiyor
  • Götür iskambili. Herkes tavla pulu getirsin poker çevirin. Süper olacaktır
  • Hiç uğraşmayın rapor alın.
    Alamıyoruz diyorsan top oynayın.
  •  Boş dersde ne yapılır?
  • İskambil kağıdına izin verilmiyor dediğim halde çoğunuz iskambil yazmışsınız teşekkürler, çok anlayışlısınız.
    Benim telefon müziği bile zar zor dinletiyor.
    Satranç zaten oynuyoruz, oda 10 ders çekilmiyor.En fazla 1-2 ders idare ediyor.
    Hoca dışarı salmıyor zaten salsada bu sıcakda top oynanmaz.
    Şişe çevirmece, uzun eşek tarzı oyunlar oynayamıyoruz malum hoca var.
    Kitap okuyayım desem herkes kitap okumuyor, muhabbet edenler oluyor, gürültü oluyor.O gürültüde kitap okumakda zor.

Yorumlar için teşekkürler ama bunlar hemen hemen hepimizin aklında olan şeyler.Bize zaman geçirtecek farklı şeyler lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 24 Mayıs 2010; 20:11:38 >

• Bizim arkadaşlar sınıfta okey masası kurmuşlardı. Gerçi iskâmbil kâğıdına izin yoksa ona hiç izin yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrPesimist

İskambil kağıdına izin verilmiyor dediğim halde çoğunuz iskambil yazmışsınız teşekkürler, çok anlayışlısınız.
    Kitap okuyayım desem herkes kitap okumuyor, muhabbet edenler oluyor, gürültü oluyor.O gürültüde kitap okumakda zor.

Yorumlar için teşekkürler ama bunlar hemen hemen hepimizin aklında olan şeyler.Bize zaman geçirtecek farklı şeyler lazım.

Soyunup çıplak dans edin Farklı ne istiyorsun ya okuldaki boş derste yapılacak her şey yazıldı. Hiçbiri olmuyorsa otur test çöz

• gitme okula ciddiyim
  • Ben dışarı çıkamazsam boş derslerde ipoddan oyun falan oynuyorum ama sende öyle şeyler de yokmuş. Resim falan çiz. Okulda o kadar boş vaktin varsa karakalem falan başla. Bol bol dergi al onları oku. Çizgi roman alabilirsin ya da.
  • Lahmacun ayran cips cerez vodka alın ortam yapın arka sırada hoca da yok fazla ses yapmadan okey oynayın. Denendi.
  • tiktak götür (bilmeyenler için langırtın çivili versiyonu)
    bozuk paranızı da alın turnuva yaparsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: taichi93

quote:

Orijinalden alıntı: MrPesimist

İskambil kağıdına izin verilmiyor dediğim halde çoğunuz iskambil yazmışsınız teşekkürler, çok anlayışlısınız.

Soyunup çıplak dans edin Farklı ne istiyorsun ya okuldaki boş derste yapılacak her şey yazıldı. Hiçbiri olmuyorsa otur test çöz

Farklı olarak ne istediğimi bilsem yardım istemem zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

gitme okula ciddiyim

Kafamı duvarlara vuruyorum zaten devamsızlık hakkını kullandığım güne lanet olsun.Rapor alma gibi bi şansımda yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Infectus

Ben dışarı çıkamazsam boş derslerde ipoddan oyun falan oynuyorum ama sende öyle şeyler de yokmuş. Resim falan çiz. Okulda o kadar boş vaktin varsa karakalem falan başla. Bol bol dergi al onları oku. Çizgi roman alabilirsin ya da.

Dergi alıp okunabilir aslında haklısın.

Bu gece uyumayıp yarın full okuldamı uyusam ne yapsam.

• Masa tenisi olabilir.
  •  Boş dersde ne yapılır?

PSP götür birde yanına gt5 aldın mı tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fk_entertainment -- 24 Mayıs 2010; 20:55:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.