Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.608
Cevap
22
Favori
330.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi olan kazansın.90'larda çok sık rakip oluyorduk 1997 ŞL finali hariç genelde kazanan biz oluyorduk ama o unutulmaz final yok mu o :)
  • Rakip Juventus %50 %50 diyorum ben inşallah geçeriz turu
  • %70 Biz % 30 Juventus diyorum tabi de şuanlik. Hatta bugünlük. Biliyorsunuz bizi , günlük 1 sakatlık yaşıyoruz.
    Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine kazanamadı Dortmund 2-2.
  • Ne bitmez çilen varmış Dortmud.
  • Ciro Immobile ve Adrian Ramos'dan beklenen verimi alamayan Borussia Dortmund, Palermo forması giyen Paulo Dybala ve Rijeka'nın genç yıldızı Andrej Kramaric ile ilgileniyor.

Kaynak: Bild
  • Immobile'ı gayet formda bence. Tamam Lewandowski'den sonra yerine daha kaliteli oyuncu beklemiyordu kimse ama gayette gollerini atıyor. Beğeniyorum. Ramos'a birşey diyemem, küçük maçlarda güzel golleri var, dahası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Immobile'ı gayet formda bence. Tamam Lewandowski'den sonra yerine daha kaliteli oyuncu beklemiyordu kimse ama gayette gollerini atıyor. Beğeniyorum. Ramos'a birşey diyemem, küçük maçlarda güzel golleri var, dahası yok.

Bencede formda dün güzel gol attı.Dybalayı biz alalım
  • Goal Türkiye ‏@goalcomtr 11 dk.11 dakika önce
    Klopp: Reus, saçma bir hikaye yaşadı. Bu nedenle ciddi yüksek bir ceza verildi. Bu da gayet yerinde.
  • Kumede kalir miyiz ?

• Yeniliyoruz gene ne diyeyim ne lanet bi sezon arkadaş
  • dortmunda harbiden küme dusmemeye oynuyor her hafta yener diyorum iddaada hee mac yeniliyor iyi oynuyor ama sonuc yok immobileyi satip yerine golcü birini almasi gerek birde ilkay nuri yapmasi lazim orta sahayi

• Ocak'ta Hummels ile Reus'u paket yapıp gönderin buraya.
  • Artık şakası kalmadı ciddi anlamda kümeye oynuyorsunuz, biran önce toparlanması lazım takımın ki bu sezonu orta sıralarda bitirin, puan farkı olarak pek sorun değil gibi görünsede bence avrupa kaçtı artık.
  • bundan sonra avrupa ligine de gidemezsiniz.keske gruplarda 3. olup avrupa ligine katilmayi dusunseydiniz.avrupa ligini kazanip seneye avrupaya gidebilirdiniz.

• Anlaşıldı takım bu sene düşecek

• Arkadaşlar bu sene düşecek gibiyiz, ama sorun değil. Her zaman BVB.. Merak ettiğim konu, Reus takım dan ayrılacak mı ? ayrılırsa onun yerine kimi ekleyeceğiz ? çok deli sorular çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Artık şakası kalmadı ciddi anlamda kümeye oynuyorsunuz, biran önce toparlanması lazım takımın ki bu sezonu orta sıralarda bitirin, puan farkı olarak pek sorun değil gibi görünsede bence avrupa kaçtı artık.

Hocam avrupa gitti maalesef. Düşmesekte kupalar hayal oldu. Berbat durumdayız toparlansak da çok zor. Şampiyonlar ligini kazansak bir ihtimal.
  • Avrupa'ya gitmeyi geçin ligde kalmaya bakın bence. İlk yarı bitti, küme düşme hattındasınız, haftalar geçiyor, ligde kalmayı garantileyip önümüzdeki sezonun planlamasına erkenden başlayın bence. Bu sezonu hatarlardan ders çıkararak unutmak takım için en iyisi olacaktır. Ancak, biz Dortmund'uz ismimiz var, yıldızlarımız var, düşmeyiz mantığının artık işlemeyeceği bir noktadasınız.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.