Şimdi Ara

Boot mgr hatası... !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle herkesin mübarek ramazan-ı şerifini kutluyorum...

Ben windows 7 orjinal cd si ile format atmaya çaliştim fakat boot mgr hatasi veriyor.Buradan forumdan okuduğum üzere hard diski söktüm ve başka bilgisayar da biçimlendirdim.format cd sini takip biosa girip bood divace dan 1.siraya cd/dvd yi seçip f10 ile save ledikten sonra format cd si okumuyor ve formata başlamiyor... !

Şöyle bir yazi cikiyor ;

Rebort and select proper boot device or insert boot media in select boot device and press a key... !!!

Şimdi de dvd roomu bios ekranin da bulamiyorum yardim edin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dvd rom a gelen kabloları kontrol et. Sorun düzelmezse biosunu sıfırla. Buda çözüm olmazsa imkanın varsa dvd romu başka bir pcde dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutışık34

Merhaba arkadaşlar;
    Öncelikle herkesin mübarek ramazan-ı şerifini kutluyorum...

Ben windows 7 orjinal cd si ile format atmaya çaliştim fakat boot mgr hatasi veriyor.Buradan forumdan okuduğum üzere hard diski söktüm ve başka bilgisayar da biçimlendirdim.format cd sini takip biosa girip bood divace dan 1.siraya cd/dvd yi seçip f10 ile save ledikten sonra format cd si okumuyor ve formata başlamiyor... !

Şöyle bir yazi cikiyor ;

Rebort and select proper boot device or insert boot media in select boot device and press a key... !!!

Şimdi de dvd roomu bios ekranin da bulamiyorum yardim edin lutfen.

http://forum.donanimhaber.com/m_22167625/tm.htm

aradığın cevaplar var burada

• Kerem tesekkur ederim ilgin icin...
    Yonermenle biosta cd/dvd roomu goruyor ilk sirada 2.sirada sata :4m-st31208227a hard disk oluyor sanirim bu o var save diyorum cikis yaptigim da baslamasi lazim fakat baslamiyor kurulum cd si...

An operating system wasn'tfound.Try disconneting any drives that don't contain an operating system diye bir yazi cikip kaliyor ne yapmaliyim ???

• Arkadaslar dun geceden beri ugrasiyorum yardim edecek kimse yok mu ?

• şuanki işletim sistemin ne? bilgisayarın hakkında bilgi ver eski yeni donanımlar hakkında. birde bios tan kontrol et hdd gözüküyormu? farklı cd dvd ile dene birde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.