Şimdi Ara

BOOST LEVO SİNİRLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAYINLARINDA DÜZENLİ BOOST YAPTIRAN 150 KG LEVO OTP RİVEN OLDUĞU HALDE PLAT ELO RİVEN OYNUYAN KOCA GÖBEKLİ REİSSS YASUO ALMAYAN PRESİNE OYUN SONU SÖVDÜ SONRA THEOKOLESLE DUO GİREN ESKİ PRESİNE SNİPE ATIP YASUO BANLADI .s :sss VOLKAN SNİPE ATTIĞINI BİLDİĞİ HALDE RİVEN BANLAMADI. NORMALDE 500 MAÇ ATIP PLAT ELODA SÜRÜNEN LEVO KIZGIN 20İQLU FANBOYLARI LEVOBİGLERİ GÖRELİMMM :((((((((

BOOST LEVO SİNİRLENDİ

• böyle şeyleri takip edecek kadar boş insanmısınız olm kafayımı yediniz ya
    hayır benim gibi asosyal biri bile takip etmiyor 1300gold kılıcı
  • LEVO ABIMIZ SNIPE ATMAZ CUNKU ONA ABONE OLUNCA SARKI SOYLUYO BOYLE BIRISI NASIL SNIPE ATABILIR

Başlığı silmemeniz halinde Melih Uçar (27) abimize olaya kafa atması için buraya çağıracağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 25 Mayıs 2017; 0:45:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barkside kullanıcısına yanıt
    hmmm like almak için ne yazmalıyım
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    wow headhunter üzdü .s
  • Bunu takip etmen büyük başarı türk dizisi gibi .
  • kuklacini kullanıcısına yanıt
    can sıkıntısı yaww
  • aynen knk like alıp kendi ezik egomu tatmin edicem
    lul
  • hacım şu olay akışını bu kadar takip edebilecek herhangi bir takipçi olabileceğini sanmıyorum, ya o adamın kendisisin ya da kankası filan. Bu kadar abartmayın şu işleri ya.
  • Anlattıklarının doğruluk payı var mı bilmem ama bu olayları bu kadar ayrıntısıyla takip etmene olaylardan daha çok güldüm. Başka işiniz yokmu sizin yahu.
  • Levo denenen şahsiyeti ilk 2014 yılında tbf de yüz yüze görmüştüm. Riven otp liği ile nam salmış birisini gragas gibi karşımda görünce bayağı şaşırmıştım.
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Bayağı geniş diyolar ben kafasından aşağısını göremedim takiplemediğimden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.