Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jrbacktoback , ramazoz , ramazoz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.314
Cevap
721
Favori
1.973.653
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni shell akaryakit kampanyasi 4×100 e 25 TL bonus veriyormus!
    Ayiptir yahu. Yakinda adam gibi total olsa world en azindan 4×75 e 25 veriyor bu ay...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harcama yapıyorum kurus yok katılıyorum ama mesaj gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat ayında olan 100 tl ye 10 tl bonus gibi bi kampanya martta var mı acaba arkadaşlar
  • Alisveriste PARACARD kullanin 25TL bonus kazanin! 31 Mart'a kadar toplam 290TL alisveris yapin, 25TL bonus kazanin! 3340a DAVET yaz gonder. paracard.com.tr/p

• flexi kart ciro ödülü adı altında bonus yatırmış bir kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

flexi kart ciro ödülü adı altında bonus yatırmış bir kontrol edin

Ne kadar bonus göndermiş, yeni aldım kartı 1 aylık bende yok bişey.

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    19,79 tl göndermisler 27 şubatta gelmiş daha bugün gördüm
  • davet yazıp gönderdim 210 tl ye 25 geldi bana.. bugun 90- 85- 35 tl lik bi harcama yaptım toplam 210 tl lik yaptım. kazandınız diye mesaj gelmedi.. sorun ne olabilir. aynı gün faln diyor şartlarda ama gelen mesajda toplamda 210 diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alarma

davet yazıp gönderdim 210 tl ye 25 geldi bana.. bugun 90- 85- 35 tl lik bi harcama yaptım toplam 210 tl lik yaptım. kazandınız diye mesaj gelmedi.. sorun ne olabilir. aynı gün faln diyor şartlarda ama gelen mesajda toplamda 210 diyor?

Bana 290 a 25 gelmişti. Tek seferde tamamladım 290 ı ama ne pos çıktısında (garanti pos) ne de SMS de yazan gelen giden bişe olmadı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm soracaklar için baştan cevaplıyorum. Davet ve benzeri kampanyalarda kazandınız mesajı gelmiyor. Bonuslar yatıyor.
  • http://paracard.com.tr/40
    Denedim kabul etmedi.

• thundere kullanıcısına yanıt
    HARCA, UCRETSIZ, HAZIR, SUPER taksit kampanasına hiç birini kabul etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: furuncu64

HARCA, UCRETSIZ, HAZIR, SUPER taksit kampanasına hiç birini kabul etmedi

an itibariyle

SÜPER kabul ediyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • target4u T kullanıcısına yanıt
    Ne olarak kabul ediyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Anahtar kelime hatali.Lutfen yapmak istediginiz sorgulama ya da katilmak istediginiz kampanyaya iliskin anahtar kelimeyi yazarak tekrar deneyin.Garanti Bankasi

Yarın deneyelim bir de

Yarın demiştik demi

@erenun Taksit kampanyası için SÜPER yazıp yolluyoruz ve kabul ediyor.

• target4u T kullanıcısına yanıt
    Super yazdım 75 tl uzeri 3 taksit mesajı geldi.

• quote:

davet yazıp gönderdim 210 tl ye 25 geldi bana.. bugun 90- 85- 35 tl lik bi harcama yaptım toplam 210 tl lik yaptım. kazandınız diye mesaj gelmedi.. sorun ne olabilir. aynı gün faln diyor şartlarda ama gelen mesajda toplamda 210 diyor?

paracard kampanyalarında sms gelmiyor. ancak kampanya şartlarında şöyle bir ifade var; Aynı gün içinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir
    yani ilk işleminiz 90 tl.lik işlem ise , farklı günlerde toplamda 120 tl daha harcamanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

paracard kampanyalarında sms gelmiyor. ancak kampanya şartlarında şöyle bir ifade var; Aynı gün içinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir
    yani ilk işleminiz 90 tl.lik işlem ise , farklı günlerde toplamda 120 tl daha harcamanız lazım

Peki hocam pos çıktısında yazması gerekmez miydi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Tüm soracaklar için baştan cevaplıyorum. Davet ve benzeri kampanyalarda kazandınız mesajı gelmiyor. Bonuslar yatıyor.

Bonuslar yatıyor ne demek hocam? Siz yaptınız ve bonus yattı mı? Bonuslar 3 Nisan'da yatacak diyor da.
  • kendisine mesaj gelmeyip, davet yazıp gönderip kabul edilen oldu mu arkadaşlar

3 kart için de deneyeceğim olumlu ise durum

kontör yüklemem gerek mesaj için boşuna yüklemiyeyim
  • 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.