Şimdi Ara

Bonus Piu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.471
Cevap
92
Favori
156.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ordan noyu yazinca direk degisiyormu yoksA tel noya dogrulama kodumu geliyor..ona gore farkli bir telnoda denicemde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin icin şimdi de denedim kod filan gitmedi direk kayıtlı numarayla yeni numaraya yazdım güncelledi.
    Numarayı kafadan salladım inş geri alabilirim😂

Bonus Piu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hadi yaa cok ilginc cidden ..insallah alirisin sallama numara iyi cesaret etmissin..

• En son e ticaret kampanyası puanı ne Zaman yatacak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın hesabınıza yansır.

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    Geri aldım hocam sıkıntısız sizde bi problem var mh ile görüşün bi

• bi goruselim.bakalim..peki hocam sagolasin.

• Puanlar yüklendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

Bonus piu kartta 250 TL bakiye varken yanlışlıkla kartı kapattım. 250 için şubeye gidin dedi. Şubeye bugün gittik. Herhangi bir bakiye falan görünmüyor diyorlar nasıl bir yol izlemek lazım acaba? Daha önce başına gelen var mı?

• Sondan bir önceki e-ticaret kampanyasında açtığım karta bonuslar yatmamıştı, son e-ticaret kampanyasının bonusları da yatmamış. Piu'da sorunlu kartlar(numaralar) mı var bu şekilde? Başına gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Merhaba;

Bonus piu kartta 250 TL bakiye varken yanlışlıkla kartı kapattım. 250 için şubeye gidin dedi. Şubeye bugün gittik. Herhangi bir bakiye falan görünmüyor diyorlar nasıl bir yol izlemek lazım acaba? Daha önce başına gelen var mı?

IT ekibi tam bir aptalmis bakiye varken kart sildirmeye izin vermek nedir.Bddk'ya yazin en hangi kart ile yuklediyseniz karta harcama itirazinda bulunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 16 Eylül 2021; 19:8:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Merhaba;

Ben yaşadım 1 ay uğraştım 2 şubesi vardı bana yakın ilk sube bizde olmaz diğerine git dedi diğer şube çok kızdı onlarda yapabilirdi diye bende kart no bilgisi vardi birde eft bakiyeyi nerden yüklediysem o bankadan eft sorgu no ikisinide görevli arkadaşa verdim telefon numaramı aldı 2 3 gün sonra arayıp bankaya cağırdı paramı aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Ben yaşadım 1 ay uğraştım 2 şubesi vardı bana yakın ilk sube bizde olmaz diğerine git dedi diğer şube çok kızdı onlarda yapabilirdi diye bende kart no bilgisi vardi birde eft bakiyeyi nerden yüklediysem o bankadan eft sorgu no ikisinide görevli arkadaşa verdim telefon numaramı aldı 2 3 gün sonra arayıp bankaya cağırdı paramı aldim

Alıntıları Göster

Bana ait olan money visa kredi kartı ile eşimin bonus piu hesabına yüklemiştim. Eft falan sorgu no yok. Birde aynı gün birden fazla yükleme yapmıştım. Kapalı kart noya ait bilgiler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 16 Eylül 2021; 19:39:16 >

• Bonus piu kartla hb den çoklu ödeme yaptırmıyor. Hep böyle miydi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gül_ym

Alıntıları Göster

Çok saçma bir durum. Kartta bakiye varken kartın kapatılmasına sistemin izin vermemesi lazım.

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    İki kartla ödeme işlemi sadece kredi kartları ile yapılıyor. Hep böyleydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

Bonus piu kartla hb den çoklu ödeme yaptırmıyor. Hep böyle miydi bu ?

Ben de bugün bunu tecrübe etmiş oldum. Karta 1250 lira attık ödeme yerinde patladık. Hadi işin yoksa iade için şubeye git şimdi. İşin saçmalığı şu; yükleme yaptığım kart da Garantinin, ama iptal için çağrı merkezi illa şubeye git diyor, 2021 yılında uğraştığımız şeye bak anasını satayım. Bonus Piu 

• quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

Ben de bugün bunu tecrübe etmiş oldum. Karta 1250 lira attık ödeme yerinde patladık. Hadi işin yoksa iade için şubeye git şimdi. İşin saçmalığı şu; yükleme yaptığım kart da Garantinin, ama iptal için çağrı merkezi illa şubeye git diyor, 2021 yılında uğraştığımız şeye bak anasını satayım.  

Alıntıları Göster

Hb cüzdana atayım öyle kurtarayım dedim şimdi de 3d şifresi gelmiyor arkadaş.Bonus Piu Piu miu pişmanlıktır arkadaşlar 3-5 lira kampanya için şu saçmalıkla uğraşmaya değmez aman diyim bulaşmayın.

• TheEvent kullanıcısına yanıt

Sorun çözüldü arkadaşlar.

Şubeden olumlu yanıt alamayınca kartın ekran görüntüsünü ve bir kaç kelime yazarak müşteri hizmetlerine yazmıştım. Bankadan olumlu yanıt geldi . İlgili şubeye bilgi verdik gidip paranızı çekebilirsiniz diye. Hatta şubede aradı gelin ödeyelim diye.Cuma günü gidip aldık.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.