Şimdi Ara

Bolumsonucanavarı Sunar: 2009'un En İyi 10 Oyunu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
67.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu oyunları indirmek için satınmı almak gerekiyor
  • en iyi oyun mafiadır tercih edin
  • bnce mario ile lef 4 dead 2 yer değiştirmeli mario hiç 5. yakışmıo bebe oyunu gbi
    ama ynede saygı
  • haydaaa
    2 yıl öncenin konusunu hortlatmanın mantığı nedir
  • InFamous olmasın da hangi oyun olursa olsun... Güzel liste, teşekkürler... InFamous kadar gerizekalı bir oyun görmedim, nasıl o kadar beğenildi hala beynim almıyor. Çok teşekkürler koymaıdğınız için, birilerinin benle aynı fikirde olması çok mutlu etti beni.
  • Şu misafirlerin yorumlarına hastayım
  • sene 2011 ama yinede bu listeye bakmam çok iyi oldu. en iyi oyunları oynamak için illa son oyunları oynamak gerekmez. Çünkü hep donanım sorunu olur :) ben kendi bilgisayarımda oynamadığım çok güzel oyunları buradan öğrendim, şimdi sıra şu ilk sıradaki oyunu oynamada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mako3e

sene 2011 ama yinede bu listeye bakmam çok iyi oldu. en iyi oyunları oynamak için illa son oyunları oynamak gerekmez. Çünkü hep donanım sorunu olur :) ben kendi bilgisayarımda oynamadığım çok güzel oyunları buradan öğrendim, şimdi sıra şu ilk sıradaki oyunu oynamada...

benim gözlerim bozulmuş bu oyun sadece ps3 içinmiş :)
  • güzel sıralama
    quote:

AMA HİÇ YARIŞ OYUNU YOK.
  • ASSAİNS CREED
  • sıra ters gibi :(

• olmamış :(

• güzel sıralama

• Şu misafirlerin yorumlarına hastayım

• OKADAR KÖTÜ Bİ BİLGİSAYAR VARKİ CALL OF DUTY 2 Yİ BİLE İNDİREMİYOM BIRAK 2 Yİ 1. OYUNU BİLE İNDİREMİYOM NEDİR BU ŞANSIZLIK AK,RKADAŞLAR BİLGİSAYARIIN MARKASI PHİLİPS HARBİDEN LEŞ GİBİ PHİLİPS MARKASINI SEVERDİMDE BU BİLGİSAYAR EN DÜŞÜK GEREKSİNİMLİ OYUNU DAHİ İNDİRMİYOR NASI Bİ ŞANS BU YA BENİMLE AYNI KADERİ PAYLAŞAN BAŞKASI VARMI
  • BSC'nin altın çağ dönemi ne güzel günlerdi böyle eski videolarınızı görünce duygulanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

BSC'nin altın çağ dönemi ne güzel günlerdi böyle eski videolarınızı görünce duygulanıyorum

video error veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    Bölüm Sonu Canavarı sitesi üzerinden girdiğimde izleyebiliyorum Forum Donanım Haberden izlerken bende de hata veriyor nedense.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.