Şimdi Ara

Boksör kırığı yaşayan sporcular bakabilir mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 3 hafta önce sağ eli serçe parmağım kırıldı ve 2 hafta yarım alçıda kaldı. Alçıdan çıktıktan kolum falan incelmiş çıktığı ilk gün çatal falan zor tutuyordum güç kaybı falan yaşadım parmağımı bükemiyordum, yumruk yapamıyordum. 4. Gün yumruk yapmaya başladım biraz da olsa kendine gelmeye başladı. ve yaklaşık 1.5 senedir fitness yapıyorum kolum fitness ile uğraşıyordum ve 3 haftadır gidemiyorum doktora sorduğumda 3-4 ay sonra başlayabilirsin tekrardan falan dedi ama yaşayan kişilere sormak istediğim sorular

Doktor 3-4 ay dedi ama ben 1-2 hafta sonra tekrardan başlayacağım bir sorun olur mu başlayabilir miyim? Olursa nasıl olabilir
    Güç kaybı oluyormuş eski kaldırdığın kiloları tekrar kaldıramıyormuşsun

-Bu kırığı yaşayan arkadaşlar ve sonradan tekrardan spora ne kadar süre sonra başlayıp devam edenler beni aydınlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maozcann -- 28 Nisan 2015; 23:59:30 >

• Sonradan tekrar toparlarsın. Boş ver gücü kası şimdilik. Hemen gidersen elin düzelmez, bir daha hiç çalışamazsın.
  • Gitsen bile eski ağırlıkların yarısına zor girersin dinle doktorunu en azından 2 ay gitme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanbenzer

Sonradan tekrar toparlarsın. Boş ver gücü kası şimdilik. Hemen gidersen elin düzelmez, bir daha hiç çalışamazsın.

Peki ne kadar süre sonra tekrardan devam edebilirim şuan alçı çıkalı 1 hafta oldu diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fight Club

Gitsen bile eski ağırlıkların yarısına zor girersin dinle doktorunu en azından 2 ay gitme

Yorumun için teşekkürler. Evet bir kaç defa daha okudum fitness ile uğraşanlar eski ağırlığa girmeyi unut falan diyorlardı..
  • dikkatli ol. benim parmağı iki defa alçıya aldılar. yanlış kaynamadan dolayı. ama eskisinden daha sağlam oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

dikkatli ol. benim parmağı iki defa alçıya aldılar. yanlış kaynamadan dolayı. ama eskisinden daha sağlam oluyor.

çok kötü bir durum düşmanın başına gelmesin kırılan yer hiçbir zaman eskisi gibi olmaz diyorlar bence de öyle
  • Arkadaşım 1-2 haftaya hiçbir kırık toparlanmaz ve parmak kırığı çok kötüdür. Babam 2013 senesinde sağ işaret parmağını kırdı 8 ay görev yapamadı 1,5 senedir fizik tedaviye gidiyor ve 3 tane ameliyat geçirdi hala da davul gibi parmağı bence doktor ne derse onu yap kol kırığı gibi değil çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.